Міський голова провів прийом громадян з особистих питань

1 липня 2019 року відбувся черговий прийом громадян міським головою.  На прийом звернулися 78 жителів міста з 66 питаннями.

Найбільше містян хвилювали проблеми житлово-комунальної сфери міста-39% (ремонт покрівель, водосточних труб, благоустрій прибудинкових територій, відновлення роботи ліфтів), друге місце за актуальністю посіли питання соціального захисту населення -21% (надання матеріальної допомоги на лікування, призначення субсидії). Третє місце посіли питання архітектури та будівництва -17% (відключення від мереж ЦО, установка лічильників обліку газу, відносини між сусідами з питнь влаштування парканів, установки гаражів).Також громадяни зверталися з питаннями праці та заробітної плати, житлової політики, освіти та науки та іншими . Колективно звернулися жителі будинків по вул. Робоча,6 щодо переведення будинку на автономне опалення, вул. Робоча,8 щодо ремонту покрівлі, улаштування дитячого майданчика в районі будинків № 9а по вул.Чернігівській, відновлення роботи ліфта в будинку по вул. Некрасова,16. Всі звернення будуть розглінуті відповідно до ЗУ "Про звернення громадян".

01.07.2019 17:01

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua