Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Місцеві вибори 2015

 Гаряча лінія

 Поточні онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Державні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Економіка

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Державний реєстр виборців

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
ВСЕ ПРО СУБСИДІЇ
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2017

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

ПЛАНИ РОБОТИ 

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

 

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ 2017

 

   

ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-
ЕКОНОМІЧНОГО
РОЗВИТКУ МІСТА 

 

 

 ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ-

 ПРЕДСТАВНИЦТВО

 ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

 

 

 

 

 

 

ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

КАРТА ШОСТКИ

 

 

 

 

Звернення Правління Шосткинської міської орг. УСВА до С.В. Червонописького, керівних органів Української Спілки ветеранів Афганістану

Голові УСВА С.В. Червонопиському

В.О. голови СОВЕАФ Ю.М. Сітниченку

Копія: С.І.Пилипенку

            А.І. Линнику

 

Розглянувши 28 листопада 2012 року на засіданні Правління Шосткинської міської організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів) наказ голови УСВА №27 від 26.11.2012р. , та вивчаючи ситуацію, яка склалася в Сумській обласній організації та в районних Сумської області організаціях УСВА, прийшли до висновку, що в період після 8 листопада 2012р, коли пройшло засідання Правління Сумської обласної організації «СОВЕАФ», відбулися дії, направлені на захоплення влади в керівництві Сумською обласною організацією.

Так, зі слів керівників сусідніх із Шосткою районних організацій, до них приїздили в більшості невідомі їм люди, і розповідали про порушення  які, з їх слів, допускав голова «СОВЕАФ» С.І. Пилипенко.

Голова Середино – Будської районної організації М. Гончаров під час зустрічі був у стані алкогольного сп’яніння, і підписував якусь бумагу про будівництво пам’ятника «афганцям» в С – Буді.

На запитання голові Шосткинської районної організації УСВА С. Корнієнку чи були у складі делегації, що приїхала, члени Правління чи члени Ревізійної комісії Сумської обласної організації, він відповів, що серед приїзжих він знає тільки Д. Шимана.

 

Нагадаємо, що19.02.2005 року на Зборах воїнів – інтернаціоналістів м. Шостки Шиману була виражена недовіра. З того часу на протязі майже 8 років він «веде боротьбу» з організацією УСВА. Сьогодні Шиман очолює організацію «Никто кроме нас», що не заважає йому, як видно, впливати на рішення деяких районних організацій УСВА, а також, як наслідок, і на рішення Голови УСВА.

Правління Шосткинської міської організації УСВА здивоване тим, що побувавши в С – Буді, Ямполі, Вороніжі, обов’язково при цьому їдучи через Шостку, «делегація» не захотіла зустрітися з нами, щоб довести свою інформацію.

 

Правління Шосткинської міської організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів) ВИРІШИЛО:

1. Визнати, що дії, які ведуться навколо керівництва Сумської обласної організації «СОВЕАФ» ведуть до розвалу цієї організації, яка, за словами С.В. Червонописького, є однією з кращих в Україні.

2. Звернутися до голови УСВА С.В. Червонописького з клопотанням про відміну його наказу № 27 від 26.11.2012р. у зв’язку з тим, що інформація для прийняття рішення була зібрана нечесним та непрозорим шляхом.

3. Беручи до уваги те, що до роз’яснювальної (підривної) роботи залучені «бувші», «виключені» та інші «ображені»  члени УСВА, це закладає підгрунття  для розвалу усієї структури УСВА.

4. Вивчивши та обговоривши заяву Сергія Червонописького в газеті Третій Тост №18, зважаючи на те, що нестабільність і непорозуміння серед керівництва УСВА виникли внаслідок політизованості організації, Правління Шосткинської міської організації УСВА звертається до С.В. Червонописького, керівних органів Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів) та Партії ветеранів Афганістану розглянути питання щодо закриття ПВА. Ця партія не має шансів стати парламентською, а «карманною партією» їй бути не годиться!

 З усіх питань голосували одностайно.

 

 

 

Голова Шосткинської міської  організації УСВА            В.І.Півторак

 

 

 

 

 
 
 
 
КАЛЬКУЛЯТОР СУБСИДІЙ 
 
 
 ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ПАРК "СВЕМА"

ПРЕЗЕНТАЦІЙНИЙ ВІДЕОРОЛІК

МІСТА  ШОСТКА

ФОТОГАЛЕРЕЯ

ВІРТУАЛЬНА ВИСТАВКА

ПРОМИСЛОВИХ

ПІДПРИЄМСТВ МІСТА

 СТАТИСТИКА  

УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ НС 

 

 

УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА

СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ

СЛУЖБА У СПРАВАХ 

ДІТЕЙ

ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ

СЛУЖБ ДЛЯ СІМ'Ї,ДІТЕЙ 
ТА МОЛОДІ


УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ 

освіта

ЦЕНТРАЛЬНА

РАЙОННА ЛІКАРНЯ 

црл шостка

ШОСТКИНСЬКА ОДПІ 

ШОСТКИНСЬКЕ МІСЬКРАЙОННЕ

УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ

пенсионный фонд шостка

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА  

ОРГАНІЗАЦІЯ УСВА

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"