Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Місцеві вибори 2015

 Гаряча лінія

 Поточні онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Державні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Економіка

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Державний реєстр виборців

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
ВСЕ ПРО СУБСИДІЇ
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2017

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

ПЛАНИ РОБОТИ 

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

 

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ 2017

 

   

ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-
ЕКОНОМІЧНОГО
РОЗВИТКУ МІСТА 

 

 

 ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ-

 ПРЕДСТАВНИЦТВО

 ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

 

 

 

 

 

 

ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

КАРТА ШОСТКИ

 

 

 

 

Шосткинську міську організацію Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів) було засновано 19 лютого 2005р. Згідно рішення загальних зборів головою організації було обрано полковника, воїна-інтернаціоналіста Півторака Володимира Івановича.

Шосткинська ветеранська організація працює на підставі Статуту Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів). Організація зареєстрована в реєстраційно-дозвільних і контролюючих органах міста Шостка в якості юридичної особи, має печатку і розрахунковий рахунок в СФКБ Приватбанку для залучення добровільної спонсорської допомоги та інших надходжень.

 

 

Шосткинська міська  організація УСВА на 1 січня  2012 року в своєму складі нараховує:

 

1

Всього на обліку в організації УСВА

180

 

в тому числі:

 

1.1

Учасників бойових дій (воїнів-інтернаціоналістів)

157

 

в тому числі:

 

1.1.1

учасників бойових дій на території ДРА

139

1.1.2

учасників бойових дій на території Чехословаччини

14

1.1.3

учасників бойових дій на території Єгипту

2

1.1.4

учасників бойових дій на території Куби

1

1.1.5

учасників бойових дій на території Югославії

1

1.2

родичі загиблих воїнів-інтернаціоналістів

8

1.3

членів організації

15

2

Воїни-інтернаціоналісти (інваліди) всього:

22

 

в тому числі:

 

2.1

Інваліди війни II групи

2

2.2

Інваліди війни III групи

9

2.3

Учасники бойових дій (інваліди)

9

 

в тому числі:

 

2.3.1

Інваліди II групи

5

2.3.2

Інваліди III групи

4

2.4

Інваліди Армії

2

 

Роботу  організації очолює Правління, що складається з 7 членів, серед яких розподілені та затверджені функціональні обов’язки за конкретними напрямками роботи. Робота Ради ветеранської організації будується на підставі обговорених, обґрунтованих і затверджених планів роботи та додаткових практичних заходів з нагоди  подій, які проводяться у місті.

 

До складу Правління увійшли:

      Півторак Володимир Іванович - воїн-інтернаціоналіст (ДРА) - голова організації

      Іванцов Віктор Петрович – воїн-інтернаціоналіст (ДРА) – заступник голови

      Ворхлик Ірина Андріївна – сестра загиблого в Афганістані Іванова Ігоря - cекретар організації

      Мезько Олександр Павлович  - воїн-інтернаціоналіст (ДРА)

      Сабара Ігор Омелянович – воїн інтернаціоналіст (ДРА)

      Терюханов Микола Андрійович – воїн-інтернаціоналіст (Чехословаччина)

      Удалий Вадим В’ячеславович – воїн-інтернаціоналіст

      Ревізійна комісія:

      Татарінов Сергій Петрович – воїн-інтернаціоналіст (ДРА) - голова

      Бабич Олександр Іванович – воїн-інтернаціоналіст (ДРА)

      Сорбат Михайло Федорович – воїн-інтернаціоналіст (Чехословаччина)

 

 

Плани роботи ї організації приймаються один раз на рік, та доповнюються заходами, які проводять Сумська обласна та Українська Спілка ветеранів Афганістану. 

Плани складаються з таких розділів:

  1. Організаційні заходи;
  2. Заходи правового, соціального і медичного захисту, соціальної реабілітації та матеріального забезпечення ветеранів, а також членів їх сімей;
  3. Заходи з патріотичного виховання молоді міста.
  4. Зустрічі з побратимами України.
  5. Заходи з відтворення історії Афганської війни, збереження пам'яті про загиблих і померлих героїв, в засобах масової інформації.

 

 

Щорічно члени Правління і Ревізійної комісії Шосткинської міської ветеранської організації звітують про проведену протягом року роботу перед загальними зборами членів Спілки. На зборах розглядаються всі організаційні та практичні питання життєдіяльності ветеранської організації. Шосткинських ветеранів в першу черг цікавлять питання їх пенсійного забезпечення і соціального захисту. Але звітуючи щодо прийнятих заходів з цих питань, ветеранська рада націлює членів організації на підвищення і їх особистої громадянської позиції та участі в громадській роботі, участі у роботі з патріотичного виховання молоді. В зборах завжди приймають участь керівництво міста, підприємці, та інші представники організацій міста.

 

Керівництво громадської організації щоденно здійснює прийом ветеранів,  членів їх сімей та інших громадян з особистих питань.

За всіма зверненням прийняті конкретні рішення з питань соціального захисту, пенсійного забезпечення та медичної реабілітації ветеранів, членів їх сімей та інших громадян. Коло питань, з якими  звертаються відвідувачі, є широким: прохання стосовно надання практичної допомоги щодо отримання і оформлення пільг з оплати комунальних послуг, підвищення пенсій та оформлення пенсій по втраті годувальника, компенсацій, отримання різноманітних довідок і посвідчень, надання матеріальної та юридичної допомоги тощо. Для надання практичної допомоги відвідувачам з підготовки заяв, копій та інших документів з порушених ними питань щодо соціального захисту, пенсійного забезпечення і медичної реабілітації в офісі організації є зразки документів та працює ксерокс, підключений Інтернет, де завжди можна знайти необхідну інформацію. Для проявлення гостинності у відношенні до відвідувачів приміщення естетично оформлене, обставлене сучасними меблями, чайним сервізом, електричним чайником та СВЧ піччю. Гостей завжди готові напоїти чаєм або кавою, пригостити печивом і фруктами. 

 

Ветерани організації є активними учасниками громадсько-масових заходів, що проводяться в місті та районі. Протягом 2011 р. члени Шосткинської організації спільно з міськрадою і райдержадміністрацією, міською радою ветеранів та ін. громадськими організаціями провели 2 паради (День Перемоги і День міста). 4 мітинги ( День Перемоги, день наро­дження Почесного громадянина Шостки тричі Героя Радянського Союзу Кожедуба І.М., День аеромобільних військ України, День міста). 4 мітингів-реквіємів (День вшанування учасників бойових дій на території ДРА та ін. держав; День вшанування жертв Чорнобильської катастрофи; День пам’яті жертв 2-ї світової війни, День партизанської слави). 2 тематично-пізнавальні програми (День Перемоги і День визволення Шостки від німецько-фашистських загарбників). 2 суботники з упорядкування і прибирання пам’ятників, пам’ятних знаків і поховань загиблих і померлих воїнів-інтернаціоналістів, ряд уроків мужності та тематичних уроків з молоддю, інших громадсько-політичних і соціальних заходах.

 

На протязі січня-лютого продовжували розпочатий ремонт нового офісу, по провулку Короленка, 3. Трудилися після роботи та у вихідні дні.

До Дня  вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 22-ї річниці виводу військ із Афганістану члени Спілки зустрічалися з учнями шкіл,  ліцею та інших учбових  закладів міста. Всі зустрічі відбувалися в теплій обстановці. На цих зустрічах воїни - інтернаціоналісти ділилися з молоддю спогадами про минулу війну та про військове братерство, також розповідали про сьогоденне життя Спілки, виховували любов до Вітчизни. Відбулося 18 зустрічей.

14 лютого 2011р. – воїни-інтернаціоналісти, разом з батьками загиблих Шосткинців відвідали  місця їх поховань.  Поклали квіти та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.

15 лютого 2011р.- Відбулися урочисті заходи, присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та з нагоди 22-ї річниці виводу військ з Афганістану. Розпочалися вони з урочистого мітингу-реквієму  біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам. Пройшла панахида по воїнах, які не повернулися з Афганістану, і по тих, які померли після війни від фізичних і душевних ран.

 Увечері ветерани  разом  з дружинами та матері загиблих воїнів-інтернаціоналістів  зібралися в  кафе «Ліра» на святковий вечір. Присутніх на святковому вечері привітали творчі колективи міста та учні загальноосвітньої школи №4. А потім були танці та конкурси. Було дуже весело!!!

Лютий – до Дня захисника Вітчизни організація приймала участь у святкових заходах присвячених Дню захисника Вітчизни, які проводилися в місті. Ветерани зустрічалися з учнями шкіл, та інших учбових закладів. Всього було 10 зустрічей.

 

«Козацькі розваги» школа №11

 

Школа №10

 

Клуб «Патріот»

 

 Зустріч в школі №9

 

 Школа №9

 

Школа №9

 

Школа №9

 

 Сергій Татарінов на зустрічі в медучилищі.

Члени організації побували в Ображіївській середній   школі на уроці мужності. Діти підготували тематичну розповідь про Афганістан та про воїнів, загиблих на цій війні, а ветерани розповіли про свою нелегку службу в чужій країні.  Силами учнів школи був даний невеличкий концерт. Делегація Спілки  відвідала музей І.М. Кожедуба в с. Ображіївка.

 

 Члени Спілки на зустрічі з учнями Ображіївської школи

 

С. Ображіївка

 

Учні Ображіївської школи приготували для гостей тематичну програму.

 

22 лютого 2011р. – нарешті ремонт завершено!

 

 

 

 

 

Відбулося урочисте відкриття нового офісу.  Були присутніми керівництво міста на чолі з міським головою М.П.Ногою, керівники підприємств міста, голова Сумської обласної організації ветеранів Афганістану С.І.Пилипенко а також учні шкіл та коледжів міста. Найактивнішим членам спілки, які приймали участь у ремонті офісу, були вручені почесні грамоти від міського голови, а Сергій Пилипенко вручив нагороди УСВА.

До нас на свято завітали делегації воїнів - побратимів з міст Суми, Глухова,  Кролевця, Середино-Буди. Зустріч відбувалася в теплій дружній атмосфері.

Тепер наші «афганці» мають свій дім, куди завжди можуть прийти зі своїми проблеми, а також просто зустрітися та випити чашечку смачної запашної кави.

5березня 2011р. -  з нагоди святкування 8 Березня відбулася зустріч з матерями загиблих воїнів-інтернаціоналістів та жінками учасницями бойових дій в Афганістані. Усім їм подарували квіти та подарунки, накрили солодкий стіл.

 

Батьки загиблих воїнів-інтернаціоналістів у нас в гостях з нагоди Міжнародного жіночого свята

 

Члени Правління з нагоди свята дарують матерям дарунки.

 

Подарунки також отримали жінки, які перебували в Афганістані.

 

Матері загиблих воїнів та жінки – учасниці бойових дій з членами Правління.

Увечері члени Пправління з дружинами зібралися в своєму новому домі, щоб разом відсвяткувати жіноче свято.

 

Ігор Сабара та Михайло Сорбат вирішили продовжувати бої на шаховій дошці.

 

Члени Правління разом з дружинами святкують 8 березня.

 

Надійний тил членів Правління.

 

Члени правління зі своїми дружинами.

16 квітня 2011р.- Організація вийшла на міський суботник. Разом з учнями вечірньої школи займалися посадкою  скверу в 32-му мікрорайоні.

20 квітня 2011р. – члени організації вийшли на посадку сквера біля пам’ятника загиблим воїнам-інтернаціоналістам. Було посаджено близько 100 саджанців різних дерев.

 

 

9 травня 2011 – Члени Спілки прийняли участь у святковій демонстрації з нагоди святкування Дня перемоги.

 

 

 

Після чого своєю колоною пройшли до нашої святині – пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам, де поклали квіти.

 

 

 

А в цей же день, по обіді, члени Спілки з  родинами виїхали за місто, на пікнік, де були  шашлики, солдатська каша,  чай зі справжнього самовару,  спортивні ігри, веселі конкурси та навіть танці. 

 

 

 

 

 

28-29 травня 2011р. – в м. Путивль відбувся обласний зліт афганських організацій. Ветерани зі всіх районів Сумщини зібралися у центрі міста Путивля, де найближчим часом планується відкрити пам’ятник загиблим воїнам-інтернаціоналістам,  на урочистий мітинг. Потім відбулося розширене засідання правління Сумської обласної організації.

 

 

 

Наша делегація побувала в Мовчанському монастирі, відвідала могилу Сидора Ковпака.

 

 

 

 А потім був виїзд на природу.

 

До ранку палало вогнище, лунали афганські пісні, та не було кінця спогадам про нелегку службу на чужині.

 

 Був дан святковий феєрверк, який привезла Шосткинська делегація. Настав час прощатись. Всі роз’їхалися по домівках, щоб у наступному році, по традиції зібратися знову.

02серпня 2011р. – разом з воїнами - десантниками був проведений мітинг біля пам’ятника загиблим воїнам-інтернаціоналістам, з нагоди святкування Дня десантника та Дня Аеромобільних військ України.   Вшанували пам’ять загиблих та поклали квіти. А потім разом відсвяткували.

 

5вересня 2011р.  -  делегація Спілки побувала в м. Новгород-Сіверському Чернігівської області з нагоди відкриття меморіальної дошки на честь загиблого воїна - інтернаціоналіста Олега Мехеда. На подвір’ї школи, де навчався Олег, був проведений урочистий мітинг.

 

 

 Потім разом з побратимами з Чернігівщини ми сплавлялися на плоту по р. Десна.

 

                                                                                                                                                             20вересня11р. – воїни-інтернаціоналісти вирушили до Києва для участі у акції по захисту соціальних пільг ветеранів війни.  Під стінами Верховної Ради України зібралися ветерани з усіх куточків України.  Результатом акції стало підписання Меморандуму про взаємодію і співробітництво між Кабінетом Міністрів України та Українською Спілкою ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).

22вересня11р.-  відбулася поїздка делегації Спілки до м.Путивль з нагоди святкування 70-річчя партизанського руху.

9жовтня11р. – вирушили на екскурсію до м. Батурін. Відвідали музей «Гетьманська столиця».

 

 

15жовтня11р. -  делегація Спілки побувала у м. Конотоп, де відбулося відкриття меморіального комплексу на честь загиблих воїнів-інтернаціоналістів. З нагоди цієї події до Конотопа з’їхалися воїни-побратими з усієї Сумщини.

 

 

 

 

         На протязі року Спілкою організовано 6 концертів творчих колективів та вокально-інструментальних ансамблів воїнів-інтернаціоналістів. У місті побувала група «Баграм» з м. Суми, Група «Контингент» з м. Лубни Полтавської області, група «Восток» м. Новомосковськ Дніпропетровської області, та співак, автор та композитор, учасник бойових дій в Афганістані Володимир Щеглов м. Суми.

 

 

 

 

 

 

 На концертах лунали пісні відомих авторів і виконавців афганських пісень, пісні Великої Вітчизняної війни та ліричні пісні. Жителі міста завжди дуже тепло сприймають ці виступи. 

 Напередодні Новорічних свят відвідали матерів загиблих воїнів-інтернаціоналістів та вручили їм святкові подарунки.

 

28грудня 2011р. – Правління  ШМО  разом з сім’ями святкували зустріч Нового року. Всім членам Правління були вручені подаруночки. Було весело!

 

         За 2011 рік направили на лікування та оздоровлення:

         в Український госпіталь для воїнів-інтернаціоналістів «Лісова поляна» -  6 чоловік;

         у Сумський госпіталь ветеранів Великої Вітчизняної війни -  10 чоловік;

         в інші санаторії – 4 чоловіка.

         За 2011 рік 22 членам Спілки була виділена матеріальна допомога.

         За рік  трьом членам Спілки були встановлені групи інвалідності та призначені відповідні пенсії.

На протязі року членам Спілки надавались юридичні та соціальні  консультації.

 
 
 
 
КАЛЬКУЛЯТОР СУБСИДІЙ 
 
 
 ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ПАРК "СВЕМА"

ПРЕЗЕНТАЦІЙНИЙ ВІДЕОРОЛІК

МІСТА  ШОСТКА

ФОТОГАЛЕРЕЯ

ВІРТУАЛЬНА ВИСТАВКА

ПРОМИСЛОВИХ

ПІДПРИЄМСТВ МІСТА

 СТАТИСТИКА  

УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ НС 

 

 

УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА

СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ

СЛУЖБА У СПРАВАХ 

ДІТЕЙ

ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ

СЛУЖБ ДЛЯ СІМ'Ї,ДІТЕЙ 
ТА МОЛОДІ


УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ 

освіта

ЦЕНТРАЛЬНА

РАЙОННА ЛІКАРНЯ 

црл шостка

ШОСТКИНСЬКА ОДПІ 

ШОСТКИНСЬКЕ МІСЬКРАЙОННЕ

УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ

пенсионный фонд шостка

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА  

ОРГАНІЗАЦІЯ УСВА

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"