Оголошення про скликання сесій

Місцеві вибори 2015

Поточні онлайн - голосування та опитування

Державні закупівлі

Державний реєстр виборців

ВСЕ ПРО СУБСИДІЇ

КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2017

ПЛАНИ РОБОТИ

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ 2017

ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-
ЕКОНОМІЧНОГО
РОЗВИТКУ МІСТА

ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ-

ПРЕДСТАВНИЦТВО

ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

КАРТА ШОСТКИ

Мо

З нагоди святкування 24-ї річниці виведення військ з Афганістану, яку відзначають 15 лютого, члени Молодіжної дорадчої ради при міському голові завітали до Шосткинської міської організації Української спілки ветеранів Афганістану. Зібралися, щоб знову почути про події тієї війни, про вчинки і подвиги воїнів-інтернаціоналістів, які загинули на афганській війні, про тих, хто і сьогодні з нами, про їх організацію та її діяльність у нашому місті.

Влаштована зустріч із воїнами-інтернаціоналістами перенесла школярів в атмосферу вірності військовому обов’язку. Для тих, хто пройшов пекло Афганістану, це був інтернаціональний обов’язок, який мужньо виконаний. Нині, на віддалі часу, ця дата викликає різні почуття та бачення цих подій як самими учасниками, так і прийдешнім поколінням. Але одностайною назавжди залишиться гіркота людських втрат та скалічених доль. Як розповіли нам воїни-інтернаціоналісти, нині від ран та стресу війни вже пішло в небуття більше воїнів „афганців”, ніж полягло в афганській землі. Тому, на нашу думку, незалежно від того, як оцінюють ту криваву війну нинішні політикани, віддати належне воїнам, що живуть поряд з нами, обов’язок держави. Війна, незважаючи на всю її жорстокість, не тільки розлучає, але й поєднує людей - тих, хто пройшов її шляхами, у кого є спільні спогади, – братні почуття зв’язують їх на все життя. Про це та про інші миттєвості війни йшлося у розмові.  Цікаво, що зустріч не стала формальним заходом з шаблонним вітанням. Вона перетворилась у конструктивний діалог, у якому звучали не лише вітальні побажання, але й слова про реальний стан речей, про проблеми, що турбують ветеранів, про можливість посильної співпраці. По завершенню зустрічі, гостинні хазяї дали приміряти справжні трофеї, що бережуть пам'ять про наших земляків, які залишили своє життя на чужій землі. Велика вдячність за теплу зустріч голові Шосткинській міській організації Української спілки ветеранів Афганістану – Володимиру Івановичу Півтораку, його заступнику – Ірині Андріївні Ворхлик (Івановій), членам правління (учасникам бойових дій) – Ігорю Омел`яновичу Сабарі та Олександру Павловичу Мезько.

Ми маємо завжди пам'ятати, що серед нас живуть люди, які в мирний час, в свої неповні 20 років стали свідками й учасниками воєнних подій. Ми маємо пишатися їхніми мужністю, подвигом, героїзмом!

Шановні ветерани Афганістану,воїни-інтернаціоналісти!

Прийміть наші вітання з нагоди 24-ї річниці виведення військ з Афганістану! Cвяткового вам настрою,  міцного здоров’я, невтомності у всіх ваших добрих справах, любові і родинного щастя, успіхів і надійного тилу!

З повагою,    Молодіжний центр соціального партнерства і творчості,

члени Молодіжної дорадчої ради при міському голові

КАЛЬКУЛЯТОР СУБСИДІЙ

ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ПАРК "СВЕМА"