Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Місцеві вибори 2015

 Гаряча лінія

 Поточні онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Державні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Економіка

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Державний реєстр виборців

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
ВСЕ ПРО СУБСИДІЇ
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2017

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

ПЛАНИ РОБОТИ 

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

 

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ 2017

 

   

ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-
ЕКОНОМІЧНОГО
РОЗВИТКУ МІСТА 

 

 

 ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ-

 ПРЕДСТАВНИЦТВО

 ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

 

 

 

 

 

 

ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

КАРТА ШОСТКИ

 

 

 

 

Звіт про роботу, проведену Шосткинською міською організацією української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) протягом 2005-2009 років

Заходи в яких приймала участь Шосткинська міська організація Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів) у 2005 році 

3-го листопада 2005 року делегація Шосткинської міської та районної організацій УСВА у кількості 40 чоловік прийняла участь у 2-му етапі акції УСВА “Разом ми сила! Попереджаємо”  Під стінами КМУ з вимогами виконання  КМУ вимог закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.

 6.11.2005 р. сім’ям воїнів-інтернаціоналістів було вручено 7 ключів від квартир у будинку по вул. Некрасова,16          

Пізніше ще одна квартира була виділена в будинку (бувший гуртожиток) по вул. Комуністична

28 грудня напередодні Нового року привітали усіх матерів загиблих воїнів. Благочинний о. Георгій від імені УПЦ надав організації 30 подарунків для привітання матерів і дітей воїнів-інтернаціалістів.

напередодні дні виводу військ з Афганістану на пам’ятнику воїнам-інтернаціоналістам закріпили меморіальні дошки з портретами хлопців, які не повернулися з тієї війни.

15 лютого у День вшанування учасників бойових дій на території інших держав за традицією ми провели мітинг біля свого пам’ятника з панахидою по тих, які не повернулися, і по тих, які померли після війни від фізичних і душевних ран.

А у вечері цього ж дня у БК ім. Карла Маркса був проведений святковий вечір.

 - Напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та Дня захисника Вітчизни багато членів організації були задіяні на зустрічах з колективами шкіл, інших навчальних закладів.

6 березня в нашому офісі з нагоди свята 8 березня провели зустріч з матерями воїнів, які загинули.  

- 6 травня зустріч членів правління з воїнами-інтернаціоналістами, які відбувають строки покарання у Гамаліївці.

  9 Травня – День Перемоги. 

 Організація прийняла участь у святковій демонстрації, красиво і дружно під своїм прапором пройшли вулицями міста.

Після святкового мітингу традиційно відвідали свій пам’ятник – нашу святиню, де провели панахиду та поклали квіти, віддавши почесті тим, які не змогли бути разом з нами. Після обіду усі члени організації, хто бажав, разом із сім’ями автобусом виїхали на природу.

-   19 травня Правління організації зустрілося з керівництвом Глухівської афганської організації “ Град”. На зустрічі ми обмінялися досвідом, обговорили свої плани на співпрацю.

- 28 травня Спілка разом з ДСК ”Патріот” та відділом сім’ї та молоді міськвиконкому  провела спортивно-патріотичну гру “Сокіл”.

 -  2 червня – відбувся концерт автора і виконавця Леоніда Мухіна та творчої групи “АІСТ”. 

-         2 серпня - День Десантника. Відвідали  наш пам’ятник. Виїзд на природу.   

-         3 вересня  - організація прийняла активну участь  у Ярмарці громадських організацій міста

-         24 вересня – проведення концерту групи ”БАГРАМ”.         

-         15 жовтня разом з ДСК ”Патріот”, відділом сім’ї та молоді міськвиконкому та керівниками Українського козацтва  проведені змагання між навчальними закладами та дитячо-юнацькими клубами міста, присвячені Дню українського козацтва, який припадає на свято Покрови Пресвятої Богородиці.

Воїни-інтернаціоналісти прийняли активну участь у будівництві та освяченні храму Покрови Пресвятої Богородиці      

У жовтні в м. Суми проводився відкритий обласний фестиваль військово-патріотичної пісні “ Шляхами пройденої війни”, організований  обласною організацією УСВА.

Шосткинська міська організація Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів)  прийняла у ньому теж достойну участь. Від міста Шостки нас представляв Євгеній Луговий, він виконав пісню присвячену афганцям, яку написав сам. Дякуючи своєму талантові а також підтримці 15 чол. нашої  делегації Женя, за виконання цієї пісні, посів перше місце у своїй номінації.

 

10.11.06 були проведені загальні збори Шосткинської міської організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів):

Організація визначила задачі на майбутнє.

На зборах було прийнято рішення:

 Роботу Шосткинської міської організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів) вважати задовільною.

Звіт ревізійної комісії  затвердити.

Підтримати Постанову розширеного Спільного засідання та ревізійної комісії УСВА з питань посилення соціального захисту членів УСВА, сімей загиблих, взаємодії депутатів – представників Спілки і підвищення рівня організаційно-статутної роботи.

Кожному члену організації прийняти активну участь у підписці на газету “Третій тост”

Правлінню організації розширювати співпрацю з ветеранськими організаціями міста, Шосткинського району, афганськими організаціями інших міст та районів області.

Підтримати звернення о. Георгія, щодо будівництва каплиці жертвам міжнародних конфліктів та Чорнобильської катастрофи у парку ім. К.Маркса біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам і прийняти в цьому будівництві активну участь.

Звернутися з цього приводу до настоятелів православних храмів міста та міської влади з приводу допомоги в будівництві та сумісного використання цієї каплиці в подальшому.

.

На зборах голова правління В.І. Півторак доповів про справи організації за звітний період, про виконання рішень попередніх зборів, а також поінформував про співпрацю УСВА з міжнародними організаціями воїнів-інтернаціоналістів. Звіт супроводжувався показом фотографій із життя організації.

На сьогоднішній день на обліку в організації знаходиться 143 чоловіки

За минулий звітний рік до нас в офіс організації звернулися близько 450 чол. членів організації, інших воїнів – інтернаціоналістів та членів їх сімей.

На щастя, не усі з них приходили тільки з проблемами, дехто ділився і радістю, хтось приходив просто поспілкуватися. Але проблем у людей немало. І ми їх на протязі року, як могли старалися вирішити.

За цей час вирішено немало питань, надана допомога багатьом людям.

Направлено на лікування в госпіталь “Лісова поляна” 9 чол.

У санаторій – 2 чол.

В госпіталь ветеранів війни м. Суми – 2чол.

Надана допомога у встановленні групи інвалідності, у нарахуванні пенсії, допомога в працевлаштуванні та забезпеченні житлом. Інші допомоги та консультації.

 

Діяльність Шосткинської міської організації  Української Спілки ветеранів Афганістану  (воїнів-інтернаціоналістів) у 2007 році

 

12.01.07. Рік розпочався з радісної події - 14  сімей воїнів-інтернаціоналістів отримали ключі  від квартир у будинку по вул. 6-ї Гвардійської Дивизії, 4

 

 

12.02.07  Делегація воїнів-інтернаціоналістів разом з дружинами у складі 38 чоловік виїжджали до м. Київ, де прийняли участь в урочистому засіданні присвяченому Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та з нагоди 18-ї річниці виводу військ з Афганістану, яке проводилося в Палаці Україна. По закінченню засідання відбувся святковий концерт за участю Олега Газманова .

      На протязі лютого проводилися тематичні зустрічі з учнями шкіл, професійних ліцеїв, дитячих клубів, присвячених Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та з нагоди 19-ї річниці виводу військ з Афганістану, а також до Дня захисника Вітчизни. На цих зустрічах члени Спілки ділилися з молоддю спогадами про минулу війну та про військове братерство, також розповідали про сьогоденне життя Спілки, виховували любов до Вітчизни.

 

15.02.07    Відбулися урочисті заходи, присвячені  Дню вшанування учасників   бойових дій на території інших держав та з нагоди 18-ї річниці виводу військ з Афганістану. Розпочалися вони з урочистого мітингу біля пам’ятника  воїнам-інтернаціоналістам. Після мітингу пройшла панахида по воїнах, які не повернулися з чужої землі, і по тих, які померли після війни від фізичних і душевних ран. Потім разом з матерями загиблих воїнів-інтернаціоналістів  відвідали могили їхніх синів.

 

   Увечері у будинку культури ім. К.Маркса відбувся святковий вечір на якому були присутні воїни-інтернаціоналісти з дружинами, матері загиблих воїнів-інтернаціоналістів всого-150 чоловік.  Найактивнішим членам Спілки були вручені медалі Української Спілки ветеранів-Афганістану та грошова премія. Присутніх на святковому вечері привітали творчі колективи міста та учні загальноосвітньої школи №4, а потім розпочалась танцювальна та розважальна програми .

 

16.02.07 Делегація Шосткинської міської організації УСВА відвідала Виправну колонію №66  в с. Гамаліївка, де  зустрілася з ув’язненими ветеранами Афганістану та інших локальних конфліктів. Після зустрічі Правління організації звернулося до Комісії при Президентові України з питань помилування із клопотанням про помилування учасника бойових дій Кріцина М. А., який відбував покарання в Шосткинський ВК-66.  5 березня 2007р. нами була отримана відповідь про помилування Кріцина М.А .    

 

23.02.07  Організація приймала участь у святкових заходах присвячених   Дню  захисника Вітчизни, які проводились у місті.  

06.03.07   Відбулася зустріч з матерями загиблих воїнів-інтернаціоналістів, та жінками - членами  Української Спілки ветеранів Афганістану, з нагоди свята 8-Березня.      

24.03.07   Правління Шосткинської міської організації Української Спілки   ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів)  організувало  та сумісно з Сумським пейнтбольним клубом „Сварог” провело турнір з пейнтболу. У турнірі прийняли участь учбові заклади та команди від організацій міста, усі бажаючі.

 

Протягом  року Спілкою організовано 7 концертів творчих груп та вокально інструментальних ансамблів воїнів-інтернаціоналістів.
До Шостки завітали народний колектив „Баграм” м. Суми, творча група „Шураві” м. Херсон-Полтава, група „Контингент” м. Лубни.
Члени Спілки разом з  народним колективом „Баграм” побували з концертом в с. Чапліївка.
На концертах лунали пісні відомих авторів і виконавців афганських пісень у виконанні цих груп, пісні Великої вітчизняної війни та ліричні пісні .

                  20.04.07     Представники Шосткинської міської організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів)  у складі делегації Сумської області прийняли участь у акції протесту в        м. Київ на Майдані Незалежності, де вони на протязі 3-х днів забезпечували правопорядок у наметовому містечку.

                 09.05.07     Члени Спілки прийняли участь в святковій демонстрації та мітингу присвяченому Дню Перемоги. Після чого організація пройшла колоною до пам’ятника  воїнам-інтераціоналістам, де поклали квіти. Потім відвідали експозицію бойової техніки при Шосткинському краєзнавському музеї. А після обіду, разом із сім’ями, виїхали на природу  - були  спортивні ігри,  веселі конкурси, шашлики та танці.

19.05.07  Під егідою Шосткинської міської організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів)   був проведений концерт групи „Баграм” із м. Суми  у виправній колонії с. Гамаліївка. 

15.03.07  Афганці прийняли активну участь в акції по недопущенню проведення утилізації протипіхотних мін у м. Шостка.

                 07.09.07   Спілка організувала для дітей воїнів-інтернаціоналістів  відвідування лунапарку та зоопарку, які гастролювали у м. Шостка.

20.09.07   Делегація Шосткинської міської організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів)  прийняла активну участь в Акції „Повстань ветеране!”, яка була організована Українською Спілкою ветеранів Афганістану. Акція проводилася під стінами Адміністрації Президента України. Учасника мітингу прийняли звернення до президента, з вимогою відновити діяльність Комітету України у справах  ветеранів.

  Результатом акції стало відновлення діяльності Комітету!  

20.12.07 Сумісно з керівництвом Сумської паланки Міжнародної громадської організації Козацтво Запорозьке провели Посвяту у джури та берегині учнів школи №5. Після урочистої Посвяти відбулися спортивні змагання, де юні джури та берегині продемонстрували спритність та майстерність . 

 

Напередодні Новорічних свят відвідали  матерів воїнів-інтернаціоналістів, які не повернулися з боїв та вручили їм святкові подарунки.

 

   За 2007 рік направили на лікування та оздоровлення:

 В Український госпіталь для воїнів-інтернаціоналістів „Лісова     поляна”  - 9 чоловік;

   в санаторій ім. Семашко м. Семеїз – 3 чоловіки;

  в Сумський госпіталь ветеранів Великої Вітчизняної війни – 10 чоловік.

На протязі 2007р. чотирьом членам Спілки були встановлені групи інвалідності та призначені відповідні пенсії.

Діяльність Шосткинської міської організації  Української Спілки ветеранів       Афганістану  (воїнів-інтернаціоналістів) у 2008 році

Шосткинца Евгения Лугового Николаев принял с овациями

С 16 по 18 мая 2008 года в городе Николаеве прошел ІІ-й Всеукраинский фестиваль военно-патриотической песни "Афганистан звучит в моей душе". Мероприятие было приурочено  к 20-летию вывода советских войск из Афганистана, которое отметим в следующем году.

В фестивале участвовали более 170 человек из разных областей Украины и России (Москвы и Краснодара). Патриотические песни об Афганистане представляли как профессиональные исполнители, так и любители в номинациях: авторская песня, вокал, группы и ансамбли и профессиональные исполнители

Шостка почтила память героев-афганцев

В канун 20-ой годовщины вывода войск из Афганистана, 14 февраля, в Шосткинском краеведческом музее состоялось открытие экспозиции, посвященной памяти тех, кто принимал участие в военных действиях. На открытие собрались люди, которым не безразлична эта тема, родные и близкие воинов-афганцев, друзья и товарищи по оружию, представители городской власти, представители молодого поколения – учащиеся 9-х классов школы-гимназии.

С торжественной речью перед присутствующими выступила директор музея Наталья Марченко:

– Тех, кто погиб, тех, кто остался жив, мы будем помнить, чтобы будущее наше было светлое и радостное. И эту экспозицию готовили в память,  с большой любовью.

На выставке представлены письма афганцев и их фотографии, которые заставляют проникнуться болью пережитого.

Больше 3000 человек отправила в Афганистан Сумщина, из них около 300 – шосткинцы. Материалы для выставки предоставила Шосткинская городская организация Украинского Союза ветеранов Афганистана (воинов– интернационалистов).

Старший научный сотрудник музея Любовь Войстрик прочитала стихи под названием "Памяти павших", написанный матерью солдата.

Среди почетных гостей на открытии выставки присутствовали мамы шосткинских ребят, которые погибли на чужбине: Татьяна Александровна Сурай, Клавдия Александровна Кузьмина, Надежда Михайловна Захарченко, Лидия Владимировна Масютина и сестра солдата-афганца Ирина Андреевна Ворхлик.

Своей болью и горем поделилась Клавдия Кузьмина:

На днях я вместе со школьниками из лицея ездила на могилу к сыну. Там мы беседовали о том, как ребята совершали подвиг. На вопрос о том, смогли бы подростки нынешнего поколения выполнить также долг? Я, не задумываясь, ответила «Да!»  Окажись нынешние школьники в тех суровых условиях, они выполнили бы с достоинством возложенные на них обязанности. Благодарю всех, кто помнит нас, матерей, а это, в первую очередь, школы, училища и городские власти.

Во время выступления рассказывали и вспоминали о событиях тех огненных лет со слезами на глазах и дрожью в голосе. Председатель Шосткинской городской организации Украинского Союза ветеранов Афганистана (воинов– интернационалистов) Владимир Иванович Пивторак:

20 лет назад из Афганистана выходили молодые фронтовики. Сегодня это люди, которые имеют за плечами огромный жизненный путь. Наша организация проводит регулярные встречи с учениками в школах, где афганцы ведут беседы о тех временах. Примерами из жизни мы стараемся воспитать нашу молодежь в духе патриотизма, ответственности. Спасибо работникам музея за созданную экспозицию, которая является памятью и историей.

Затаив дыхание, присутствующие слушали воспоминания  афганца Виктора Петровича Иванцова:

В этом году исполняется 30 лет с того дня, как я вступил на территорию Афганистана. Тогда мы не знали, что в мирное время будет война. Нас к ней никто специально не готовил. Мы были посланы в тыл врага спонтанно. Вспоминая сейчас те минуты, ощущаю мурашки по коже. Пока ехали днем, было спокойно, как только стемнело, нас сразу же обстреляли, были раненные и убитые. И вот тут мы поняли, куда попали. С той минуты плечо друга стало опорой...

Нас учили на примерах наших дедов, участников Великой Отечественной войны. Точно так же и мы ходили в бой, когда поступал приказ командира. Я бы хотел упасть, просто залечь, но я не мог. И лишь после того, как упал командующий, можно было падать и нам, потому что в этот миг шел шквальный огонь. Пули свистели рядом, но меня не задело. Со многими мы до сих пор общаемся, дружим. Несмотря на то, что прошло много лет, воспоминания о тех минутах будоражат кровь до сих пор. Как сейчас помню, однажды наш отряд наткнулся на засаду, прогремел взрыв. Я вытаскивал чьи-то руки и ноги из лужи крови, ведь нам нельзя было оставлять тела погибших товарищей, мы их забирали с собой. Вот так все происходило. Отравленная вода, которую нельзя было пить, и протухшая тушонка – это было, но мы выжили.

После войны жизнь у афганцев сложилась по-разному. Но едины они в том, что никогда не оставят ближнего в беде, готовы всегда прийти на помощь.

Мэр Шостки Николай Нога заметил, что шосткинцы в годы войны в Афганистане показали пример патриотизма и мужества:

– Это великий подвиг, который нам всем нужно чтить и помнить. Мы не должны забывать наших 10 сынов Шосткинщины, которые не вернулись из Афганистана. В свою очередь, городская власть будет стараться сделать все возможное, чтобы поддерживать семьи афганцев.

Несколько лет назад стал вопрос распределения жилья, тогда в Киеве говорили, что семьям воинов не положены квартиры. Но мы, здесь на месте не испугались, а предоставили квартиры для афганцев из Шостки. Хотя в последствии меня за это критиковали и ругали. Такими поступками мы стараемся отдать дань героям. 

Все собравшиеся сошлись в едином мнении, что экспозиция, посвященная воинам-афганцам, должна быть постоянной, ведь молодое поколение должно знать своих героев, и их подвиги. 

15 февраля  в парке Карла Маркса состоялся митинг, посвященный 20-летию вывода войск из Афганистана. Возле памятника афганцам собрались ветераны, ученики, представители власти. Традиционно к памятнику воинам, погибшим в Афганистане, были возложены цветы.

Діяльність Шосткинської міської організації Української Спілки ветеранів Афганістану
 (воїнів-інтернаціоналістів) у 2008 році.

 На протязі січня – лютого 2008 року проводилися тематичні зустрічі присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та з нагоди 19-ї річниці виводу військ з Афганістану, а також заходи до Дня захисника Вітчизни. Члени Шосткинської міської організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) побували у багатьох школах міста  та інших учбових закладах.  На цих зустрічах воїни-інтернаціоналісти ділилися з молоддю спогадами про Афганську війну та про військову дружбу, також розповідали про сьогоденне життя Спілки, виховували любов до Вітчизни.

             15.02.08  Відбулися урочисті заходи, присвячені  Дню вшанування учасників   бойових дій на території інших держав та з нагоди 19-ї річниці виводу військ з Афганістану. Розпочалися вони з урочистого мітингу біля пам’ятника  воїнам-інтернаціоналістам. На мітингу були присутні керівники підприємств міста та учні всіх учбових закладів. Пройшла панахида по воїнах, які не повернулися з Афганістану, і по тих, які померли після війни від фізичних і душевних ран. Потім разом з матерями загиблих воїнів-інтернаціоналістів  відвідали могили загиблих шосткинців.

 .              О17-й годині в кафе “Ліра” відбувся святковий вечір, на якому були присутні воїни-інтернаціоналісти з дружинами, матері загиблих воїнів-інтернаціоналістів, всього-110 чоловік.  Найактивнішим членам Спілки були вручені подарунки.  Присутніх на святковому вечері привітали творчі колективи міста та учні загальноосвітньої школи №4, а потім розпочалась танцювальна та розважальна програми.

 23.02.08  Організація приймала участь у святкових заходах присвячених  Дню     захисника Вітчизни, які проводились у місті.  

06.03.08  Відбулася зустріч з матерями загиблих воїнів-інтернаціоналістів та жінками - членами  Української Спілки ветеранів Афганістану, з нагоди свята 8-Березня.  За святковим столом жінки поспілкувалися між собою, згадали своїх дітей-героїв. Усім присутнім  вручили квіти та подарунки.    

На протязі року Спілкою організовано 5 концертів  творчих груп та вокально - інструментальних ансамблів воїнів-інтернаціоналістів. На концертах лунали твори відомих авторів і виконавців афганських пісень, пісні часів Великої Вітчизняної війни та ліричні пісні.

09.05.08   Члени Спілки прийняли участь в святковій демонстрації та мітингу присвяченому Дню Перемоги. Після чого організація пройшла колоною до пам’ятника  воїнам-інтераціоналістам, де поклали квіти, а також прийняли до лав Спілки молоде поповнення.

Юними членами Спілки ветеранів Афганістану стали: син воїна-інтернаціоналіста Сергія Татарінова – Петро Татарінов, племінник загиблого воїна-інтернаціоналіста Ігоря Іванова - Ігор Ворхлик та учениця Коротченківської середньої школи Юлія Коротченко.

 А після обіду, разом із сім’ями, виїхали на природу  - були  спортивні ігри,  веселі конкурси, шашлики та танці.

 17.05.08  Делегація Шосткинської міської організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів–інтернаціоналістів)  вирушила до м. Миколаїв, де прийняла участь у II Всеукраїнському фестивалі військово-патріотичної пісні “Афганістан звучить в моїй душі”.  До складу нашої делегації увійшли: голова Організації Володимир Півторак, голова Ради матерів загиблих в Афганістані воїнів-інтернаціоналістів Ірина Ворхлик, член правління організації Вадим Удалой, а також автор і виконавець пісень Євген Луговий.

На фестивалі зібрались імениті учасники, багато із яких займаються  концертною діяльністю професійно.

Ми приймали участь у фестивалі такого рівня вперше. Якщо прийняти до уваги, що в номінації «авторська пісня» перше місце зайняв представник м. Миколаєва, а друге – представник м. Москви, то отримане нашим виконавцем третє місце ми вважаємо цілковитою перемогою!

 01.08.08  Проведена зустріч Правління організації з активістами Спілки з метою підвищення результатів діяльності Шосткинської міської організації УСВА.

 02.08.08  Десантники організації разом з іншими десантниками міста, за давньою традицією, зустрілися біля пам’ятника загиблим воїнам-інтернаціоналістам, вшанували їх пам’ять та поклали квіти.  А потім разом відсвяткували День десантника.

 06.11.08  Делегація Шосткинської міської організації, у складі 5 чоловік прийняла участь у звітно-виборній конференції Сумської обласної організації УСВА. 

На протязі року сумісно з Шосткинським куреньом Сумської паланки Міжнародної громадської організації Козацтво Запорозьке, отаманом якої є  воїн-інтернаціоналіст Сергій Татарінов, проводили посвяту у джури та берегині учнів шкіл міста. Організовували спортивні змагання, де юні джури та берегині демонстрували свою спритність та майстерність.

Напередодні Новорічних свят відвідали  матерів воїнів-інтернаціоналістів, які не повернулися з боїв та вручили їм святкові подарунки.

 

За 2008 рік направили на лікування та оздоровлення: 

 в Український госпіталь для воїнів-інтернаціоналістів „Лісова  поляна”  -  10 чоловік,

    в Сумський госпіталь ветеранів Великої Вітчизняної війни – 9 чол.;

     в санаторій ім.. Семашко м. Семеїз АР Крим –  4 чоловіки,

     в інші санаторії –5 чоловік.

На протязі 2008р.  чотирьом членам Спілки були встановлені групи інвалідності та призначені відповідні пенсії.

 

 Діяльність Шосткинської міської організації Української Спілки ветеранів Афганістану
(воїнів-інтернаціоналістів) у 2009 році.

 Напередодні  20-ї річниці виводу військ із Афганістану члени Шосткинської міської організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів–інтернаціоналістів) побували в більшості навчальних закладів міста, провели зустрічі з молоддю в бібліотеках, відвідали середню школу на батьківщині тричі героя Радянського Союзу Івана Кожедуба в с. Ображіївка. Усі зустрічі відбувалися в теплій обстановці. Учні готували тематичні розповіді про Афганську війну, про загиблих земляків, а воїни-афганці, в свою чергу, розповідали про сувору дійсність тієї війни, про афганське братерство, яке існує і нині.

 12.02.09 р. Делегація Шосткинської міської організації УСВА у складі 39 чоловік побувала у м. Києві на святковому концерті, присвяченому Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та з нагоди 20-ї річниці виводу військ з Афганістану, який проходив у Національному палаці мистецтв “Україна”. На концерті були присутні керівники держави, голова Української Спілки ветеранів Афганістану Сергій Червонописький, командуючий 40-ї армії Борис Громов, Секретар Ради ветеранів держав СНД Руслан  Аушев, які привітали воїнів-інтернаціоналістів. У святковому концерті взяли участь "афганські" колективи та відомі автори і виконавці афганських пісень, а також російські зірки естради – Олександр Розенбаум, Віка Циганова, Сергій Маршал, Володимир Вінокур, Олександр Буйнов та група “Любе”. 

 14.02.09 р. В міському краєзнавчому музеї відкрилася експозиція “ Гартовані Афганістаном". На відкритті були присутні керівники міста, представники шкіл, матері загиблих воїнів-інтернаціоналістів та все правління організації. Експозиція буде працювати на протязі двох місяців. Її планують відвідати усі учбові заклади міста. Під час відвідин завжди присутні воїни-інтернаціоналісти, які розповідають про експонати та  власні спогади про війну. 

15.02.09 р. Як завжди  воїни - афганці зібралися біля пам’ятника загиблим воїнам-інтернаціоналістам. Відбулися урочисті заходи, присвячені  Дню вшанування учасників   бойових дій на території інших держав та з нагоди 20-ї річниці виводу військ з Афганістану. Розпочалися вони з урочистого мітингу біля пам’ятника  воїнам-інтернаціоналістам. Потім пройшов мітинг-реквієм   по загиблим під час Афганської війни, та покладання квітів. Після цього делегація членів Спілки разом з рідними загиблих відвідали місця поховання наших земляків.

А ввечері ми знову зібралися в кафе ”Ліра” на святковий вечір.

На вході до зали запрошених зустрічали юні члени Спілки та вручали їм святкові стрічки з логотипом УСВА, які виготовили власноруч.

Гостям був продемонстрований фільм, створений членами Спілки, про участь шосткинців у Афганській війні, та про сьогоднішню діяльність нашої Організації. На цьому вечорі сорока найбільш активним членам Спілки були вручені пам’ятні медалі “20 років виведення військ з Афганістану”.

 27.02.2009 року відбулися звітно-виборні збори Шосткинської міської організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів–інтернаціоналістів). Робота Спілки за попередніх чотири роки визнана задовільною. Головою Організації на наступний термін одноголосно був обраний Півторак Володимир Іванович. Також було обрано Правління та Ревізійну комісю Шосткинської міської організації УСВА. 

 
 
 
 
КАЛЬКУЛЯТОР СУБСИДІЙ 
 
 
 ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ПАРК "СВЕМА"

ПРЕЗЕНТАЦІЙНИЙ ВІДЕОРОЛІК

МІСТА  ШОСТКА

ФОТОГАЛЕРЕЯ

ВІРТУАЛЬНА ВИСТАВКА

ПРОМИСЛОВИХ

ПІДПРИЄМСТВ МІСТА

 СТАТИСТИКА  

УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ НС 

 

 

УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА

СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ

СЛУЖБА У СПРАВАХ 

ДІТЕЙ

ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ

СЛУЖБ ДЛЯ СІМ'Ї,ДІТЕЙ 
ТА МОЛОДІ


УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ 

освіта

ЦЕНТРАЛЬНА

РАЙОННА ЛІКАРНЯ 

црл шостка

ШОСТКИНСЬКА ОДПІ 

ШОСТКИНСЬКЕ МІСЬКРАЙОННЕ

УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ

пенсионный фонд шостка

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА  

ОРГАНІЗАЦІЯ УСВА

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"