Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Відділ комунальної власності інформує

Інформаційне повідомлення про проведення продажу на аукціоні окремого майна – нежитлового вбудованого приміщення  загальною площею 116,8 кв.м  за адресою: Сумська область, місто Шостка,  вулиця Свободи,8А, що перебуває на балансі управління житлово-комунального господарства Шосткинської міської ради

  1. 1.     Інформація про об’єкт приватизації:

Назва об’єкта: об’єкт малої приватизації – окреме майно – нежитлове вбудоване приміщення загальною площею 116,8 кв.м.

Місце знаходження об’єкта: 41100, Сумська область, місто Шостка, вул. Свободи,8А.

Діє договір оренди, орендар -  приватне підприємство «Укрторгпром», розмір орендованої площі – 20,3 кв.м, розмір місячної орендної плати 235,33 грн., термін дії договору з 02.11.2016р. до 30.09.2019р.

Балансоутримувач: управління житлово-комунального господарства Шосткинської міської ради. Адреса: 41100, Сумська область, місто Шостка, вул. Садовий бульвар,8, тел. (05449) 6 52 78. Код за ЄДРПОУ 22982512.

 

Відомості про об’єкт приватизації:

Об’єкт знаходиться в підвальному приміщенні п’ятиповерхової окремо стоячої будівлі в центральній частині міста Шостка. До складу об’єкта входять три кімнати. Фундамент та стіни об’єкта – бетонні блоки; перекриття – залізобетонні блоки; підлога – плитка; інженерне обладнання: електропостачання, водопровід, каналізація, газопровід, опалення, ліфт, сміттєпровід – відсутнє.

Право власності: оформлено. 

 

Земельна   ділянка, на якій розташований об’єкт приватизації, належить  до земель житлової забудови, для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку. Земельна ділянка не сформована.

 

2. Інформація про аукціон

Спосіб проведення аукціону: аукціон з умовами.

Дата та час проведення аукціону: 02.10.2019р., час проведення визначається електронною торговою системою автоматично.

Аукціон в електронній формі проводиться відповідно до Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації, затвердженого Постановою кабінету Міністрів України  від 10.05.2018р. № 432 (зі змінами).

До участі в аукціоні не допускаються особи, на яких поширюються обмеження, визначені частиною другою статті 8 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

Заява на участь в електронному аукціоні повинна містити закриту цінову пропозицію та подається протягом всього часу з моменту опублікування відповідного інформаційного повідомлення в електронній торговій системі до закінчення кінцевого строку прийняття заяв на участь в електронному аукціоні/закритих цінових пропозицій.

Кінцевий  строк подання заяви на участь в  електронному аукціоні з умовами, аукціоні із зниженням стартової ціни встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо в проміжках часу з 19 години 30 хвилин до 20 годин 30 хвилин дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється   електронною торговою системою для кожного електронного аукціону з 16 години 15 хвилин до 16 години 45 хвилин дня проведення електронного аукціону.

 

3. Інформація про умови, на яких здійснюється приватизація об’єкта.

Приватизація окремого майна –нежитлового вбудованого приміщення  загальною площею 116,8 кв.м  за адресою: Сумська область, місто Шостка,  вулиця Свободи,8А, що перебуває на балансі управління житлово-комунального господарства Шосткинської міської ради, здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення умов продажу, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 року № 432.

 

Стартова ціна об’єкта приватизації (без ПДВ) для продажу  на електронному аукціоні з умовами – 95000,00 (дев’яносто п’ять тисяч ) грн. 00 коп.

Розмір гарантійного внеску9500,00 (дев’ять тисяч п’ятсот ) грн. 00 коп.

Стартова ціна об’єкта (без ПДВ)  для продажу на аукціоні зі зниженням стартової ціни – 47500,00 грн. (сорок сім тисяч п’ятсот ) грн. 00 коп.

Розмір гарантійного внеску – 4750,00 грн. (чотири тисячі сімсот п’ятдесят  ) грн. 00 коп.

 

Стартова ціна об’єкта (без ПДВ) для продажу на аукціоні за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 47500,00 грн. (сорок сім тисяч п’ятсот ) грн. 00 коп.

 

Розмір гарантійного внеску – 4750,00 грн.(чотири тисячі сімсот п’ятдесят) грн. 00 коп.

 

Розмір реєстраційного внеску (плата за реєстрацію заяви на участь в аукціоні) 834,60 грн. (вісімсот тридцять чотири гривні) 60 коп.

 

 

Умови продажу:

1. Повна сплата переможцем аукціону ціни продажу об’єкта з урахуванням ПДВ, який нараховується на остаточну ціну продажу об’єкта в розмірі 20%, в установлений Договором купівлі-продажу строк.

2. Відшкодування покупцем витрат відділу комунальної власності вартості послуг суб’єкта оціночної діяльності за проведення незалежної оцінки в сумі 1981,04  (одна тисяча дев’ятсот вісімдесят одна) грн. 04 коп. протягом 30 календарних днів з дати нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу.

3. Функціональне використання об’єкта приватизації покупець визначає самостійно.

 

4. Додаткова інформація

1. Оператор електронного майданчика здійснює перерахування гарантійного та реєстраційного внесків на казначейські  рахунки за такими реквізитами:

в національній валюті:

для  перерахування реєстраційного внеску та проведення розрахунків переможцем аукціону за придбаний об’єкт:

Одержувач:Відділ комунальної власності Шосткинської міської ради

Код ЄДРПОУ 06710004

Рахунок № 37182000031294 (для перерахування реєстраційного внеску)

Банк одержувача :  ШУДКСУ Сумської області

МФО 837013

Для перерахування гарантійного внеску:

Рахунок №  37182000031294 (для  перерахування гарантійного внеску)

Банк одержувача : ШУДКСУ Сумської області

МФО 837013

 

2. Реквізити рахунків операторів електронних майданчиків, відкритих для сплати потенційними покупцями гарантійних та реєстраційних внесків розміщено за посиланням

 

https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

 

3. Час і місце проведення огляду об’єкта: у робочі дні з 9-00 до 14-00 за місцем його розташування: Сумська область, місто Шостка, вул. Свободи,8А, звернувшись до організатора аукціону.

 

4. Найменування організатора аукціону:

Відділ комунальної власності Шосткинської міської ради.

Адреса: 41100, Сумська область, місто Шостка, вул. Садовий бульвар,14, тел. (05449) 2 24 49. Час роботи відділу комунальної власності з 8-00 до 17-15 (крім вихідних), у п’ятницю– 8-00   до 16-00, обідня перерва з 12-00 до 13-00.

Адреса електронної пошти: vkv18sgs@ukr.net.

Контактна особа: Нагорна Людмила Іванівна.

 

5. Технічні реквізити інформаційного повідомлення.

Дата і номер наказу органу приватизації про затвердження умов продажу об’єкта приватизації:

Наказ відділу комунальної власності від 29.08.2019р. № 95 «Про затвердження протоколу аукціонної комісії».

Унікальний код, присвоєний об’єкту приватизації під час публікації переліку об’єктів, що підлягають приватизації, в електронній торговій системі:

UA-AR-P-2019-06-04-000005-1

 

Період між аукціоном:

-         аукціон з умовами – аукціон із зниженням стартової ціни: 30 (тридцять) днів;

-         аукціон із зниженням стартової ціни – аукціон за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій:  30 (тридцять) днів.

 

Крок аукціону для:

-         аукціону з умовами – 1 відсоток стартової ціни лота в сумі 950,00 (дев’ятсот  п’ятдесят)  грн. 00 коп.

-         аукціон із зниженням стартової ціни – 1 відсоток стартової ціни лота в сумі 475,00 (чотириста сімдесят п’ять) грн.  00 коп.

-         аукціон за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 1 відсоток ціни лота в сумі 475,00 (чотириста сімдесят п’ять ) грн. 00 коп.

 

Загальна кількість кроків, на які знижується стартова ціна об’єкта на аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій, становить 1 крок.

 

         Єдине посилання  на веб-сторінку адміністратора, на якій є посилання на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з якими адміністратор уклав відповідний договір:  

 

https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd211.09.2019 09:04

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"