Шосткинська міська рада Інформація про запуск теплопостачання до житлових будинків, установ та організацій міста

04/11/19

Станом на 04.11.2019р. запуск теплопостачання до житлових будинків, установ та організацій міста продовжується .

Всі комунальні підприємства працюють в посиленому режимі.

– ПП «ЖЕУ – 1» – всі будинки запущені в роботу.
– КП «Укржитлкомфорт» – всі об’єкти обігріваються.
– ТОВ «Жилкомсервіс» – всі будинки запущені в роботу.
– ПП «Ємлягіна О.М.» – всі будинки підключені до теплопостачання.
– КПШКЗ «Імпульс» – всі будинки запущені в роботу.
– КППВО «Енергія» підключило всі об’єкти, по вул. Марата,30а- один стояк холодний (3п.) недоліки виправляють зараз. Всі інші будинки запущені в роботу.
– «Івушка-Шостка» -Всі будинки запущені в роботу.
– ТОВ «Шосткажитлосервіс» – всі будинки запущені в роботу.
– ТОВ Торговий дім «Дизайн» – всі будинки, крім 1, запущені в роботу. По вул. Воронiзька, 44 відсутні мешканці квартири на верхньому поверсі, проводиться їх пошук.
по вул.Чернігівська,19Б –порив , зараз виправляють недоліки. Всі будинки запущені в роботу.

Наразі підприємством «Харьківенергоремонт» ліквідується порив за адресою пров. Євдокименка,6.

До моменту остаточної нормалізації системи теплопостачання, можливе попадання повітря до внутрішньо будинкової системи. Тому в разі необхідності потрібно стравити повітря мешканцям верхніх поверхів, або звернутись до свого ЖЕКу.

На вихідних працюють чергові бригади в усіх ЖЕКах.
#Shostka #Ukraine #Sumschina #UA #news #Шостка #Україна #Сумщина #новини #УЖКГ_Шостка