Інформація про запуск теплопостачання 01.11.19

01/11/19

Станом на 1.11.2019р. запуск теплопостачання до житлових будинків, установ та організацій міста продовжується .

Всі комунальні підприємства працюють в посиленому режимі.

– ПП «ЖЕУ – 1» – всі будинки запущені в роботу.

– КП «Укржитлкомфорт» – всі об’єкти обігріваються.

– ТОВ «Жилкомсервіс» – всі будинки запущені в роботу.

– ПП «Ємлягіна О.М.» – всі будинки підключені до теплопостачання.

– КПШКЗ «Імпульс» – Всі 46 будинки запущені. Від котельні №5 пущено 21будинок, запуск триває (залишилось 2 будинки).

– КППВО «Енергія» підключило всі об’єкти крім 2-х (усуваються наслідки поривів за адресами: вул.Марата, 7а і вул. Миру,7 . По вул. Привокзальній,11 недоліки виправляє підприємство «Харківенергоремонт»).

Всі інші будинки запущені в роботу.

– «Івушка-Шостка» – всі будинки, крім 1 підключені до тепла. По вул. Короленка, 37 стався порив, мешканці квартири відсутні. Всі інші будинки запущені в роботу.

– ТОВ «Шосткажитлосервіс» – підприємством «Харківенергоремонт» був здійснений екстрений ремонт тепломережі, наразі здійснюється підключення 21 будинку (вул. Грушевського, Щедріна, Свободи). Всі інші будинки запущені в роботу.

– ТОВ Торговий дім «Дизайн» – всі будинки, крім 1, запущені в роботу. По вул. Свемовська,3   відсутні мешканці квартири на верхньому поверсі, проводиться їх пошук. Всі будинки запущені в роботу.

Наразі підприємством «Харьківенергоремонт» ліквідується порив за адресою пров. Євдокименка,6. Завершується екстрений ремонт тепломережі в районі школи-ліцею.

#Shostka #Ukraine #Sumschina #UA #news #Шостка #Україна #Сумщина #новини #УЖКГ_Шостка