Оголошення про скликання сесій

Місцеві вибори 2015

Поточні онлайн - голосування та опитування

Державні закупівлі

Державний реєстр виборців

ВСЕ ПРО СУБСИДІЇ

КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2017

ПЛАНИ РОБОТИ

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ 2017

ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-
ЕКОНОМІЧНОГО
РОЗВИТКУ МІСТА

ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ-

ПРЕДСТАВНИЦТВО

ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

КАРТА ШОСТКИ

Загальні правила безпеки при загрозі терористичних актів

До терористичного акту неможливо підготуватися заздалегідь, тому слід бути насторожі завжди. Слід виявляти особливу обережність на багатолюдних заходах з тисячами учасників, в популярних розважальних закладах, гіпермаркетах.

Звертайте увагу на підозрілих людей, предмети, на будь-які підозрілі дрібниці. Повідомляйте про все підозріле співробітникам правоохоронних органів. Ніколи не приймайте від незнайомців пакети і сумки, не залишайте свій багаж без нагляду. У сім'ї має бути план дій у надзвичайних обставинах, у всіх членів сім'ї повинні бути записані номери телефонів, адреси електронної пошти. Необхідно заздалегідь призначити місце, де ви зможете зустрітися з членами вашої родини в екстреній ситуації.

У разі евакуації візьміть з собою набір предметів першої необхідності та документи. Завжди дізнавайтеся, де знаходяться резервні виходи з приміщення.

У будинку необхідно зміцнити й опечатати входи в підвали та на горища, встановити домофон, звільнити сходові клітки і коридори від предметів, що захаращують ходи.

Потрібно організувати чергування мешканців вашого будинку, які будуть регулярно обходити будівлю, спостерігаючи, чи все в порядку, звертаючи особливу увагу на появу незнайомих осіб і автомобілів, розвантаження мішків і ящиків. Якщо стався вибух, пожежа, землетрус, ніколи не користуйтеся ліфтом.

Намагайтеся не піддаватися паніці, що б не сталося, пам'ятайте, що паніка може спровокувати терористів і прискорити теракт, а також перешкодити владі запобігти злочинові чи зменшити його наслідки.

Як виявити терориста

Терористи, як правило, діють приховано, намагаючись не потрапляти на очі як правоохоронним органам, так і простим громадянам. Але їх діяльність цілком може здатися незвичайною або підозрілою. Якщо ознаки дивної поведінки не знаходять природного пояснення, негайно повідомте про це в силові структури. Будьте уважні, постарайтеся запам'ятати прикмети цих людей, відмінні риси їхніх облич, одяг, імена, клички, можливі шрами і татуювання, особливості мови та манери поведінки, тематику розмов і таке інше. Не намагайтеся їх зупиняти самі, інакше ви можете стати їх першою жертвою.

На що необхідно звертати увагу

На підозрілих осіб, як правило непримітних, що не виділяються, але якимсь чином дивакуватих. На невеликі групи людей, що зібралися з певною метою, можливо агресивно налаштованих. На що здаються або знімаються квартири, підвали, підсобні приміщення, склади, навколо яких спостерігається дивна активність. На підозрілі телефонні розмови.

У випадку, якщо ви помітили підозріле, проявіть наполегливість у проясненні ситуації, при необхідності залучіть близьких і знайомих, сусідів. Деякі безтурботні громадяни можуть сказати, що це параноя. Ні, це пильність, прийнята у всіх розвинених країнах світу.

Рекомендації фахівців служб безпеки

Будьте особливо пильними і остерігайтеся людей, одягнених не по сезону. Якщо ви бачите влітку чоловіка, одягненого в плащ або товсту куртку - будьте особливо обережні - під таким одягом терористи найчастіше ховають бомби і вибухівку. Найкраще триматися від нього подалі і звернути на нього увагу співробітників правоохоронних органів.

Остерігайтеся людей з великими сумками, пакунками і валізами, особливо, якщо вони знаходяться в незвичному місці (наприклад, з валізою в кінотеатрі або на святі).

Незважаючи на те, що ця людина, швидше за все, виявиться туристом або торгівцем, все ж зайва обережність не зашкодить.

Намагайтеся віддалитися на максимальну відстань від тих, хто веде себе неадекватно, знервовано, злякано, озираючись, перевіряючи щось в одязі або в багажі.

Якщо ви не можете відійти від підозрілої людини, стежте за мімікою його обличчя. Фахівці повідомляють, що смертник, який готується до теракту, зазвичай виглядає надзвичайно зосереджено, губи щільно стиснуті, або повільно рухаються, як ніби читаючи молитву.

І стандартними рекомендаціями, якими, на жаль, найчастіше нехтують: ні в якому разі не піднімайте забуті речі: сумки, мобільні телефони, гаманці..

Ні в якому разі не приймайте від незнайомих осіб ніяких подарунків, не беріть речі з проханням передати іншій людині.

КАЛЬКУЛЯТОР СУБСИДІЙ

ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ПАРК "СВЕМА"