ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ТА ГОСТІ МІСТА! ШОСТКИНСЬКЕ УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ПОПЕРЕДЖАЄ ПРО ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНИЙ ПЕРІОД!

28/05/14

В зв’язку зі збереженням  високої температури повітря, на території міста останнім часом збільшилася кількість пожеж.

Протягом 10 днів пожежі сталися на підприємствах міста – КП ШКЗ «Зірка», «Імпульс», приватному підпрємстві «Грант-сервіс» та в Шосткинському районі – горіла будівля Чапліївської сільської ради.

Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Ольга Ткаченко звертається до керівників підприємств, установ, організацій міста та шосткинців дотримуватися  правил пожежної бпезпеки у пожежонебезничний період.

Відповідно до рішення міської комісії з питань техногенно- екологічної безпеки від 16 травня 2014 року забороняється користуватися відкритим вогнем

на території лісів, торховищ, лісопаркових зон, підприємств, установ, організацій, приватному секторі міста, присадибних ділянках та садово –городніх товариствах!

Серед заходів по недопущенню надзвичайних ситуацій від пожеж :

-Запровадження посиленого моніторингу  стану пожежної безпеки у природних екосистемах, патрулювання лісів, торфовищ та у разі необхідності тимчасове обмеження доступу до них населення і в’їзду транспортних засобів, особливо напередодні та під час вихідних і святкових днів.

– Організація проведення протипожежних інструктажів і занять по пожежно-технічному мінімуму, вивченню розділу 7.9.1.-7.9.2 «Правил пожежної безпеки в Україні» з працівниками.

-Заборона випалювання стерні, бур’янів, смітників на прилеглих та адміністративних територіях.

-Заборона випалювання сухої рослинності (стерні) у смугах відведення залізниць, автодоріг та охороняємих зонах високовольтних ліній електричних мереж.

– Вжиття вичерпних дієвих заходів щодо своєчасного виявлення та гасіння загорянь сухої рослинності.

– Забезпечення термінове оповіщення пожежних частин міста ( 101).