Оголошення про скликання сесій

Місцеві вибори 2015

Поточні онлайн - голосування та опитування

Державні закупівлі

Державний реєстр виборців

ВСЕ ПРО СУБСИДІЇ

КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2017

ПЛАНИ РОБОТИ

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ 2017

ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-
ЕКОНОМІЧНОГО
РОЗВИТКУ МІСТА

ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ-

ПРЕДСТАВНИЦТВО

ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

КАРТА ШОСТКИ

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

ПРОГНОЗ ПОГОДИ по Сумській області і місту Суми

на добу з 21 години 26 липня до 21 години 27 липня 2017р. 27 липня погоду визначатиме: вночі – теплий сектор циклону, вдень – атмосферні фронти циклону на заході ЄТР.

Вночі: Мінлива хмарність, короткочасний дощ, місцями гроза, місцями туман. Вітер змінних напрямків 3-8м/с. Температура повітря по області 16-210 , по м. Суми: т-ра повітря 18-200 . Вдень: Мінлива хмарність, короткочасний дощ, гроза, місцями град. Вітер південно - західний 5-10 м/с, місцями під час грози шквали 15-20 м/с. Температура повітря: по області 29-340 , по м. Суми: т-ра повітря 30-320 . Прогноз складений Сумським центром з гідрометеорології 28 – 31 липня 2017р. 28 липня: Мінлива хмарність, короткочасний дощ, вдень місцями сильний, гроза, вдень місцями град, шквал 15-20 м/с. Вітер вночі південно-східний, вдень південно - західний 5-10м/с. Температура повітря вночі 16-210 , вдень 27- 320 . 29 липня: Мінлива хмарність, місцями короткочасний дощ. Вітер північно – західний 7-12 м/с. Температура повітря вночі 16-210 , вдень 22-270 . 30 липня: Мінлива хмарність, без опадів. Вітер північно-західний 5-10м/с. Температура повітря вночі 15-200 , вдень 22-270 . 31 липня: Мінлива хмарність, без опадів. Вітер південно - західний 5-10 м/с. Температура повітря вночі 15-200 , вдень 24-290

ОГЛЯД ОСНОВНИХ ЯВИЩ ПОГОДИ ТА ЇХ ВПЛИВ НА РОБОТУ ГАЛУЗЕЙ ЕКОНОМІКИ з 9 години 25 липня до 9 години 26 липня 2017 р. Протягом минулої доби по області спостерігалась жарка, без істотних опадів погода. Вітер переважав південно – східний 4-9 м/с. Температура повітря вдень підвищувалася до 28-300 , вночі знижувалася до 14-180 . Середня добова температура повітря становила 21-220 , що на 1,5-2,50 вище за норму. Середня добова температура ґрунту на глибині 10см була 22-280 . Мінімальна відносна вологість повітря в денні години становила 35-39%. Погодні умови були сприятливими для збирання врожаю ранніх зернових культур. За даними метеостанцій 25 липня по області спостерігався: Дружба, Глухів, Конотоп, Ромни– 3-й, Суми, Лебедин - 4-й клас пожежної небезпеки. Радіаційний фон в м. Суми на 9 годину дорівнював 0,013мР/год. Температура води в р. Псел 230 .

26.07.2017 14:58

Источник: