Про захворюваність на грип і ГРВІ (з 08.02.19р. по 14.02.2019р.)

За підсумками сьомого тижня (з 08.02.19р. по 14.02.2019р.) епідемічна активність грипу та ГРВІ залишається низькою, показники захворюваності нижче епідемічного порогу на 30,3% .

Всього зареєстровано випадків ГРВІ – 350, проти 440 на минулому тижні, з них діти — 250 проти 300. Загальне зниження захворюваності — 20,4%.

Знизилась захворюваність серед школярів:. захворіло – 122 (проти 300) , питома вага школярів від усіх захворілих дітей — 48,8%.

Майже на одному рівні кількість звернень за медичною допомогою дітей ДНЗ — 94, дошкільнята складають 37,6% від кількості усіх захворілих дітей.

Зареєстровано випадків грипу – 2 серед дорослих, із них підтверджено лабораторно – 1( швидкі тести); з початку року — 19, в т.ч. серед дітей- 5.

Всього госпіталізовано — 19 осіб, в т.ч. 13 дітей

Протягом тижня проводились превентивні, запобіжні заходи щодо недопущення розповсюдження захворювання на грип та ГРВІ: тимчасово, з 13.02.19р по 15.02.19р., призупинялись заняття в окремих класах, де кількість захворілих дітей перевищила 20% (Шосткинська спеціалізована школа №1- 9-Б клас, ШЗОШ №8 — 1-А клас, ШЗОШ №11- 3-Б клас).

Вакциновано з початку епідсезону – 125, із них діти – 28 (22,4%).

Бережіть своє здоров’я та життя! Якщо при проявах хвороби за 2-3 дні стан здоров’я не покращився — негайно звертайтесь до лікаря. В поточному епідсезоні циркулює вірус грипу типу А, для якого характерний тяжкий перебіг.

За даними шостого тижня кількість летальних випадків від ускладнень грипу в Сумський області — 3( у м. Конотоп) , в Україні станом на 10.02.2019 р — 32, в т.ч. дітей до 17 років – п’ять. Жоден померлий не був вакцинований проти грипу.

15.02.2019 13:25

Источник: ДУ "Сумський ОЛЦ МОЗ України" Шосткинський міськрайонний відділ https://www.facebook.com/olcshostka/