Підступний грип

По м. Шостка, як превентивний захід, з 28.01.2019р. введено карантин у всіх школах (рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС від 24.01.2019р.).Мета - недопущення зростання захворюваності на грип та ГРВІ.

Звертаю увагу! За даними Центру громадського здоров’я станом на 20 січня  2019 р.  в країні збільшується кількість смертей від грипу.В цілому по Україні з початку епідемічного сезону(2018-2019рр.) від грипу вже померло 25 осіб, з них 1 вагітна та 4 дітей(минулого сезону -2017-2018рр.  летальних випадків було 7).  Всі померлі з групи ризику (похилий або ранній вік, хронічні захворювання),жоден не був щепленим від грипу та своєчасно не звернувся за медичною допомогою. Епідемічні пороги найбільше було перевищено у  Чернігівській (на 52%) та  Житомирській (на 19,9%)областях.

Вкотре наголошуємо: головною причиною летальних випадків від грипу – пізнє звернення за медичною допомогою та відмова від госпіталізації. Якщо за 2-3 дні стан здоров’я не покращився, негайно звертайтеся до лікаря.

28.01.2019 13:19

Источник: Шосткинський міськрайонний відділ ДУ „Сумський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України http://www.shostka-rada.gov.ua/