Місцеві вибори

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ щодо ходу ліквідації НС в Ічнянському р-ні

Станом на 08:00год. 10.10.2018

Заборонено рух на автодорогах:

Р-68 Талалаївка - Ічня - Тростянець - Сокиринці - /Н-07/: км 0+010 (Талалаївка) - км 94+171 (Сокиринці, межа з Н-07) – в напрямку м. Ічня;

Т-25-24 Борзна-Ічня-Прилуки: км 25+100 (Плиски) – км 79+000 (Прилуцький район, межа з Н-07) – в напрямку м. Ічня;

Т-25-27 Бобровиця-Новий Биків-Ічня: км 74+390 (Монастирище, межа з Р-67) – км 90+516 (Ічня) – в напрямку м. Ічня.

Встановлені відповідні знаки, чергують оперативні бригади дорожників спільно з представниками НП.

На лінійному контролі знаходиться від кожної філії легковий автомобіль, постійний лінійний контроль виконуеться силами керівництва 4 філій та трьома інспекторами відділу якості та технічного контролю

Служби автомобільних доріг у Чернігівській області,періодичний контроль здійснюеться керівництвом Служби автомобільних доріг у Чернігівській області та ДП «Чернігівський облавтодор».

Для ліквідації надзвичайної ситуації в Ічнянському районі Чернігівської області буде задіяно при необхідності :

1. По Прилуцькій ДЕД : 4 один. техніки (1 самосвал, 1 автогрейдер, 1 навантажувач, 1 «Газель»), 10 працівників.
2. По філії «Вертівська ДЕД» (Ніжинський ДРП): 8 один. техніки (3 самосвал, 2 автогрейдера, 2 навантажувач, 1 «Газель»), 13 працівників.
3. По філії «Срібнянський райавтодор» (в т.ч. Талалаївський ДРП): 4 один. техніки (2 самосвали, 1 автогрейдер, 1 «Газель»), 7 працівників.
4. По філії «Бахмацький райавтодор»: 7 один. техніки (2 самосвали, 1 автогрейдер, 2 навантажувач, 1 «Газель», 1 бортова машина), 15
працівників.

Всього: 23 один.техніки, 45 працівників.

10.10.2018 09:50

Источник: Укравтодор https://www.facebook.com/Ukravtodor.Gov.Ua/