Шосткинцям нагадали про правила безпечного користування нагрівальними приладами та пічним опаленням

З метою підняття рівня обізнаності мешканців приватного сектору Шостки, представниками ДСНС та  Управління  з питань надзвичайних ситуацій Шосткинськоъ  міської ради  проведено  інструктаж з пожежної безпеки в побуті.

Шостка готується до свята Водохрещі

В Шостці проводяться підготовчі роботи до відзначення  свята Водохрещі.  Комунальними службами міста  здійснюється  очищення від снігу  під’їздів  до офіційних місць купання та прилеглих територій,  визначено місця розташування сил швидкого реагування.

Як повідомлялося раніше,  офиційні місця  для здійснення обряду пірнання  розташовані:

Прогноз погоди 18.01.19-22.01.19

Шосткинців закликають дотримуватися правил поведінки на водоймах піл час святкування Водохреща

19 січня всі православні християни відзначатимуть одне з головних свят - Водохреща. Для того, щоб свято не обернулося трагедією, необхідно чітко дотримуватися правил поведінки перебування на воді та льоду, а саме:

Прогноз погоди 17.01.19 -

Про офіційні місця для купання на Водохрещу

На Водохрещу, 19 січня,    обряд  пірнання   можна здійснити на  офіційно визначених місцях - Галенківському  озері ( біля дитячої купльні та  біля спортивно-розважального комплексу «Здорово» )  та на  Вінницькому озері.

Для безпеки громадян у цих  місцях  19 січня   чергуватимуть рятувальники, медичні працівники та буде забезпечено охорону громадського порядку

Управління з питань НС   звертається   до громадян з проханням  утриматись від купання в інших, необлаштованих для проведення обряду, місцях та попереджає про можливість переохолодження.

Прогноз погоди 16.01.19 - 20.01.19

Про захворюваність на грип і ГРВІ (з 04.01.19р. по 10.01.2019р.)

Впродовж  другого  тижня епідсезону 2019р. залишається низька інтенсивність епідемічної активності грипу та ГРВІ,  захворюваність по місту нижче епідпорогу на 40,8%, по району на 48,6%.

Інформація про оперативну обстановку з питань надзвичайних ситуацій та інші небезпечні події 11.01.19

Інформація про оперативну обстановку з питань надзвичайних ситуацій та інші небезпечні події на території міста станом на 16:00 11 січня 2019 року

11.01.2019 15:55 / / Комментарии (0)

Обережно бурульки!

Аби не травмуватися під час падіння снігу чи великої бурульки з даху будівлі, управління з питань НС радить дотримуватись правил безпечної поведінки на вулиці:

Прогноз погоди 10.01.19-14.01.19

Інформація про пожежі 31.12.18-06.01.19

Прогноз погоди 09.01.18 - 13.01.18

Нагадуємо Правила користування пасажирським ліфтом

Правила користування пасажирським ліфтом:

Про захворюваність населення міста і району на грип та ГРВІ (з 28.12.18р. по 03.01.2019р.)

Впродовж  першого  тижня епідемічного періоду 2019р. показники захворюваності на грип та ГРВІ у порівнянні з попереднім тижнем значно знизились:

по місту на 23,2% (захворюваність нижче епідпорогу на 28,4%); по району на 44% (захворюваність нижче епідпорогу  на 58,8%), що вказує на низьку епідемічну  активність процесу.

1    2    3    4    5    6    7    8    9