Звіти

Прогноз погоди 21.05.20

Станом на 19 травня 2020 року на Сумщині 164 випадків захворювання на Covid-19

За минулу добу коронавірусну інфекцію підтвердили у однієї особи у Роменському районі. Наразі від Covid-19 на Сумщині одужало 98 осіб, з них 9 – за минулу добу (м. Суми – 7, м. Конотоп – 1, Конотопський район – 1)

Cтаном на 18 травня 2020 року на Сумщині 163 випадки захворювання на COVID-19

За минулу добу коронавірусну інфекцію підтвердили у 1 особи (Охтирський р-н). Наразі від Covid-19 на Сумщині одужало 89 осіб

Шосткинський оперативный штаб. Микола Нога: «Я прошу всіх витримувати карантинні обмеження!»

Прогноз погоди 15.05.20.

Штормове попередження на 14.05.20

Вдень 14 травня по Сумській області та м. Суми очікуються пориви південного вітру, 15-20м/с. (I рівень небезпечності, жовтий)

Станом на 14 травня 2020 року на Сумщині 158 випадків захворювання на Covid-19

За останню добу коронавірусну інфекцію підтвердили у 1 особи (м. Суми). Наразі від Covid-19 на Сумщині одужало 82 особи, з них 1 - за минулу добу (м. Конотоп)

Прогноз погоди 13.05.20. Обережно, сильні пориви вітру!

Протягом доби 13 травня по Сумській області та м. Суми очікується пориви північно-західного вітру, 15-20м/с.

Станом на 12 травня 2020 року на Сумщині 157 випадків захворювання на Covid-19

За останню добу коронавірусну інфекцію підтвердили у 3 осіб (м. Суми - 2, Сумський район - 1). Наразі від Covid-19 на Сумщині одужали 74 особи

Інформація про пожежі станом на 11.05.20

За минулу добу в Сумській області не виявлено нових випадків інфікування Сovid-19

Станом на 11 травня 2020 року на Сумщині 154 випадки захворювання на COVID-19. Наразі від Covid-19 на Сумщині одужали 74 особи

Роз’яснення терміну “громадське місце” в частині дотримання маскового режиму згідно з Постановою КМУ від 11.03.2020 №211

Постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про  запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (далі – Постанова №211) встановлено карантинний захід в частині заборони перебування в громадських місцях без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіратора або захисної маски, у тому числі виготовлених самостійно.

Прогноз погоди на 08.05.20

Станом на 7 травня 2020 року на Сумщині 131 випадок захворювання на Covid-19

За останню добу коронавірусну інфекцію підтвердили у 1 особи (м.Суми)

Штормове попредження на 05.05.20