Звіти

Результати вимірів радіаційного фону в місті Шостка за період: 4 листопада 2019 року

Вимірювання проводяться щоденно в контрольній точці на території Лабораторного центру по вул.Свободи, 61А.

Результати вимірів радіаційного фону в місті Шостка за період 1 листопада 2019 року

Прогноз погоди 02.11.19

Прогноз погоди 31.10.19

Прогноз погоди 30.10.19

Інформація про пожежі 21.10.19 - 27.10.19

Прогноз погоди на 26 жовтня 2019 року

Вночі та в першій половині дня 26 жовтня по Сумській області та м. Суми очікується туман, видимість 200-500м (I рівень небезпечності, жовтий)

В ніч з 26 на 27 жовтня переходимо на зимовий час

В ніч з 26 на 27 жовтня 2019 року  о 4 годині ранку стрілки годинників потрібно перевести на годину назад. Перехід здійснюють згіднo з постанoвoю Кабінету міністрів України № 509 вiд 13 травня 1996р. "Пpо порядок числення часу нa території України".

Ухвалено рішення про початок опалювального сезону

25 жовтня 2019 року   комісією  з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  було ухвалено рішення про початок опалювального сезону в Шостці. Оіційно опалювальний сезон стартує  з 00.00  28 жовтня 2019 року

Прогноз погоди на 25 жовтня 2019 року. Обережно, туман!

Вночі та вранці 25 жовтня по Сумській області та м. Суми очікується туман, видимість 200-500м (I рівень небезпечності, жовтий)

Прогноз погоди на 24 жовтня 2019 року. Обережно,туман!

Вночі та вранці 24 жовтня по Сумській області та м. Суми очікується туман, видимість 200-500м (Iрівень небезпечності, жовтий)  24-26 жовтня на переважній території Сумської області очікується надзвичайна пожежна небезпека (5 клас).

В Шостці відбулись навчання з цивільного захисту

22 - 23 жовтня 2019 року в Шостці, за ініціативи міської влади,  відбулись курси з питань забезпечення пожежної безпеки  та цивільного захисту для населення міста, персоналу підприємств, установ та органзацій Шостки, Шосткинського, Ямпільського та Середино - Будського районів. Навчання провели представники навчально - методичного Центру  цивільного захисту та безпеки життєдіяльності   Сумської області. Докладніше на відео ТРК "Акцент":

Прогноз погоди на 23 жовтня 2019 року. Обережно, туман!

Вночі та вранці 23 жовтня по Сумській області та м. Суми очікується туман, видимість 200-500м (Iрівень небезпечності, жовтий)

Прогноз погоди на 22.10.19. Обережно, туман!

Вночі та вранці 22 жовтня по Сумській області та м.Суми очікується туман, видимість 200-500м (I рівень небезпечності, жовтий)

Прогноз погоди на 17 жовтня 2019 року

17-18 жовтня на переважній території Сумської області очікується висока пожежна небезпека ( 4 клас ).

Мінлива хмарність, без опадів, вночі та вранці слабкий туман.  Вітер вночі південний, 3-8м/с, вдень південно-західний, 5-10м/с.  Температура повітря: вночі 6-110тепла, вдень 17-220тепла.

1    2    3    4    5    6    7