Звіти

Прогноз погоди 11.06.20

Попередження про стихійні та небезпечні гідрометеорологічні явища, різкі зміни погоди:   11-13 червня на переважній території Сумської області очікується висока пожежна небезпека (4 клас)

Станом на 10 червня 2020 року на Сумщині 198 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

Наразі від Covid-19 в Сумській області одужало 159 осіб, з них 1 - за минулу добу (Охтирський район)

Станом на 9 червня 2020 року на Сумщині 198 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу в області зафіксували 5 випадків зараження Covid-19 (м. Суми – 1, м. Тростянець – 4). Наразі від Covid-19 в Сумській області одужало 158 осіб

Штормове попередження на 04.06.20

Вдень 4 червня по Сумській області та м. Суми очікується гроза, місцями: град, шквали 15-20м/с ( І рівень небезпечності, жовтий ).

Станом на 2 червня 2020 року на Сумщині 173 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу в області зафіксували 3 випадки зараження Covid-19 (м. Суми – 1 випадок, Білопільський район – 2). Наразі від коронавірусної інфекції в Сумській  області одужало 147 осіб, з них 6 – за минулу добу (м. Суми – 2, Сумський район – 2, м. Ромни – 1, м. Конотоп – 1)

Станом на 1 червня 2020 року на Сумщині 170 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу в області зафіксували 2 випадки зараження Covid-19 (м. Суми - 1 випадок, м. Ромни - 1). Наразі від коронавірусної інфекції в Сумській області одужала 141 особа

Штормове попередження на 30.05.20

Вдень 30 травня по Сумській області та м. Суми очікується значний дощ, протягом доби місцями грози ( І рівень небезпечності, жовтий ).

Станом на 29 травня 2020 року на Сумщині 167 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу Covid-19 виявили у 1 особи (м. Суми). Наразі від коронавірусної інфекції в Сумській області одужала 141 особа, з них 3 - за минулу добу (м. Суми – 2, м. Кролевець – 1)

Штормове попередження на 29.05.20

Протягом доби 29 травня по Сумській області та м. Суми очікуються: грози, пориви східного вітру 15-20м/с, вдень місцями град ( І рівень небезпечності, жовтий ).

Станом на 28 травня 2020 року на Сумщині 166 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

Наразі від Covid-19 в Сумській області одужало 138 осіб, з них 8 - за минулу добу (м. Суми - 3, Сумський район - 4, Недригайлівський район - 1). Статистика захворюваності на Covid-19 на Сумщині впродовж шести діб лишається незмінною

Станом на 26 травня 2020 року на Сумщині 166 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

За інформацією Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, за весь час пандемії коронавірусу в Україні у м. Суми було зафіксовано 42 випадки захворювання, у Сумському районі –12, м. Охтирка – 4, м. Конотоп – 14, Конотопський район – 26, м. Кролевець – 23, Кролевецький район – 8, м. Шостка – 14, Тростянецький район – 2, Роменський район – 2, Недригайлівський район – 1, м. Білопілля – 1, м. Ромни – 7, Глухівський район – 2, м. Глухів – 5, м. Буринь – 1, Охтирський район – 1.

Штормове попередження на 27.05.20

Вдень 27 березня по Сумській області та м. Суми очікується гроза  ( І рівень небезпечності, жовтий ).

Інформація про пожежі 18.05.20-24.05.20

Станом на 25 травня 2020 року на Сумщині 166 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

Станом на 21 травня 2020 року на Сумщині 165 випадків захворювання на Covid-19

За минулу добу в області зафіксовано 1 випадок коронавірусної інфекції у Сумському районі. Наразі від Covid-19 в Сумській області одужало 102 особи, з них 2 – за минулу добу (м. Суми)