Звіти

Прогноз погоди 27.06.20

27-29 червня на переважній території Сумської області збережеться надзвичайна пожежна небезпека (5 клас).

Прогноз погоди 25.06.20

25-26 червня на переважній території Сумської  області очікується надзвичайна пожежна небезпека ( 5 клас )

Прогноз погоди 24.06.20

24-26 червня на переважній території  Сумській області очікується надзвичайна пожежна небезпека ( 5 клас ).

Штормове попередження на 23 червня 2020 року

Попередження про стихійні та небезпечні гідрометеорологічні явища, різкі зміни погоди:  Протягом доби 23 червня по Сумській області та м. Суми очікуються грози, місцями шквали 15-20м/с, вдень місцями град ( 1рівень небезпечності, жовтий).

Прогноз погоди 20.06.20

За минулу добу Covid-19 підтвердили у 10 осіб (м. Охтирка - 2, м. Тростянець - 2, Глухівський р-н - 1, Путивльський р-н - 3, м. Кролевець - 1, м. Шостка - 1). Наразі від Covid-19 в Сумській  області одужало 178 осіб, з них 9 - за минулу добу ( Білопільський р-н)

Прогноз погоди 19.06.20

Попередження про стихійні та небезпечні гідрометеорологічні явища, різкі зміни погоди: вдень 19 червня по Сумській області та м. Суми очікується грози, місцями по області : град, шквали 15-20м/с ( I рівень небезпечності, жовтий ).

Уряд продовжив адаптивний карантин в Україні до кінця липня

Карантин будуть посилювати в тих регіонах, де погіршуватиметься епідеміологічна ситуація

Станом на 17 червня 2020 року на Сумщині 230 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу Covid-19 підтвердили у 2 осіб (м. Суми).  Наразі від Covid-19 в Сумській області одужало 169 осіб, з них 1 - за минулу добу (м. Суми)

Шостка: важливо!

Різко зросла кількість пожеж в екосистемах!

Відбудеться перевірка системи оповіщення

Управління з питань надзвичайних ситуацій і захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Шосткинської міської ради повідомляє про те, що 17 червня 2020 року буде проведена піврічна технічна перевірка обласної локальної системи оповіщення з включенням електросирен та  з перемиканням обласного і міського радіотрансляційного вузла на території міста. Просимо населення міста залишатися на своїх місцях і продовжувати звичайну трудову діяльність.

Cтаном на 16 червня 2020 року на Cумщині 228 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу Covid-19 підтвердили у 1 особи (м. Білопілля).  Наразі від Covid-19 в Сумській  області одужало 168 осіб, з них: Білопільський район - 1 особа, Тростянецький - 1, м. Суми - 3)

Прогноз погоди 12.06.20

Попередження про стихійні та небезпечні гідрометеорологічні явища, різкі зміни погоди:  12-13 червня на переважній території Сумської області очікується висока пожежна небезпека (4 клас).

Правила поводження в екосистемах в пожежонебезпечний період

Високі температурні показники та посушлива погода сприяють тому, що значно збільшується ризик виникнення загорянь на відкритих територіях. Зазвичай, причинами пожеж у природних екосистемах є наслідки людської легковажності.

Нагадуємо про правила поведінки на воді

Правила поведінки на воді:

1    2    3    4    5    6