Прогноз погоди 20.04.19 - 27.04.19

20-22 квітня по Сумській області та м. Суми очікуються сильні заморозки у повітрі 0-30 (  ІІ рівень небезпечності, помаранчевий).

Прогноз погоди 18.04.19 - 22.04.19

Вночі 18-20 квітня по Сумській області та м. Суми очікуються сильні заморозки у повітрі: 18 квітня 0-50, 19-20 квітня 0-30 (  ІІ рівень небезпечності, помаранчевий).

Прогноз погоди 17.04.19 - 21.04.19

Інформація про пожежі 07.04.19 - 14.04.19

Прогноз погоди 16.04.19 - 20.04.19

Протягом доби 16 квітня по Сумській області та м. Суми очікуються пориви північно-східного вітру 15-20м/с ( І рівень небезпечності, жовтий).

Про захворюваність на грип і ГРВІ по м. Шостка (05.04.19р. - 11.04.2019р.)

За підсумками п’ятнадцятого тижня епідемічна активність  грипу та ГРВІ залишається низькою,показники захворюваності нижче епідемічного порогу на  61,4%.

Прогноз погоди 12.04.19 - 16.04.19

Вдень 12 квітня  по Сумській області та м. Суми очікується гроза ( І рівень небезпечності, жовтий).

Відбулось чергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

11 квітня 2019 року під головуванням міського голови Миколи Ноги відбулось  чергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Міський голова видав розпорядження про посилення заходів щодо запобігання та протидії масовим пожежам

Міським головою видано розпорядження "Про посилення заходів щодо запобігання та протидії масовим пожежам протягом пожежонебезпечного періоду".

Управління з питань НС нагадує: не паліть суху траву!

Шановні громадяни, не випалюйте суху торішню траву!   Це  злочин проти природи за який передбачена адміністративна, а в окремих випадках  і кримінальна відповідальність!

Прогноз погоди 10.04.19 - 14.04.19

Інформація про пожежі 01.04.19 - 07.04.19

Про захворюваність на грип і ГРВІ по м. Шостка (29.04.19р. - 04.04.2019р.)

За підсумками  чотирнадцятого тижня епідемічна активність  грипу та ГРВІ залишається низькою,показники захворюваності нижче епідемічного порогу на  58,0%.

Прогноз погоди 09.04.19 - 12.04.19

За випалювання сухої трави та листя громадянам загрожує до п’яти років позбавлення волі

Прокуратура попереджає про кримінальну відповідальність за випалювання торішньої трави та сухого листя. За знищення об’єктів рослинного світу загрожу до п’яти років позбавлення волі

1    2    3    4    5