Звіти

Cтаном на 21 липня 2020 року на Cумщині 371 випадок захворювання на коронавірусну інфекцію.

Наразі від Covid-19 в Сумській області одужало 322 особи, з них 15 - за минулу добу (м. Суми - 4, м. Ромни - 1, Роменський р-н - 1, м. Глухів - 1, Глухівський р-н - 2, м. Кролевець - 1, м. Тростянець - 5)

Станом на 15 липня 2020 року на Сумщині 346 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу Covid-19 підтвердили у 5 осіб: м. Суми – 2, м. Ромни - 2, м. Тростянець – 1). Наразі від Covid-19 в Сумській області одужало 300 осіб, з них 3 – за минулу добу (м. Тростянець – 2, Тростянецький р-н – 1

Станом на 13 липня 2020 року на Сумщині 341 випадок захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу Covid-19 підтвердили у 1 особи (м. Суми). Зафіксовано 1 летальний випадок (м. Тростянець). Наразі від Covid-19 в Сумській області одужало 295 осіб

Інформація про пожежі з 06 липня по 12 липня 2020 року

Штормове попередження на 13.07.20

Вдень 13 липня по Сумській  області та по м. Суми очікується гроза, пориви північно-західного вітру 15-20 м/с,  місцями град.  (Першій рівень небезпечності, жовтий ).

Станом на 9 липня 2020 року на Сумщині 328 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу Covid-19 підтвердили у 5 осіб (м. Суми – 3, м. Путивль – 1, м. Охтирка – 1).Наразі від Covid-19 в Сумській області одужало 271 особа, з них 7 – за минулу добу (м. Ромни –2, м. Охтирка – 1, Путивльський р–н – 1, Сумський р–н – 2, м. Суми – 1).

Прогноз погоди 08.07.20

Протягом доби 8 липня по Сумській області та м. Суми очікуються грози, порив північно-західного вітру 15-20м/с, місцями по області: град   ( І рівень небезпечності, жовтий).

Станом на 7 липня 2020 року на Сумщині 321 випадок захворювання на коронавірусну інфекцію

Наразі від Covid-19 в Сумській області одужало 258 осіб, з них 10 – за минулу добу (м. Охтирка – 2, Краснопілля – 1, Глухівський р–н – 1, Суми – 1, Тростянець – 4, Путивльський р–н – 1).

Прогноз погоди 07.07.20

7 липня в північній половині Сумської області збережеться надзвичайна пожежна небезпека (5 клас). Вдень 7 липня по Сумській області та м. Суми очікується гроза, місцями по області: град, шквали 15-20м/с ( І рівень небезпечності, жовтий).

Cтаном на 6 липня 2020 року на Cумщині 321 випадок захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 4 осіб (м. Суми – 1, м. Кролевець – 1, м. Тростянець – 1, Тростянецький р-н – 1). Наразі від Covid-19 в Сумській області одужало 248 осіб

Прогноз погоди 04.07.20 - 05.07.20

4-5 липня в північній половині Сумської області збережеться надзвичайна пожежна небезпека (5 клас).

Станом на 3 липня 2020 року на Сумщині 304 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію.

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 2 осіб (м. Суми – 1, Глухівський район – 1). Наразі від Covid-19 в Сумській області одужало 240 осіб, з них 3 - за минулу добу (м. Суми – 1 особа, Тростянець – 2 особи)

Прогноз погоди 03.07.20

3-5 липня в північній половині Сумської області збережеться надзвичайна пожежна небезпека (5 клас).

Штормове попередження на 01.07.20

Увечері 30 червня та в першій половині ночі 01 липня по Сумській області та  м. Суми очікується гроза, місцями пориви північно-західного вітру 15-20м/с (1 рівень небезпечності, жовтий).

До уваги громадян!

Протягом доби  на  цілодобову службу виконкому «15-55» поступають скарги   щодо неприємного запаху  в повітрі .   Працівниками Управління з питань надзвичайних ситуацій було  оперативно зроблено перевірку стану  техногенного та природнього   середовища.

В ході перевірки  встановлені багаточисленні   випадки спалювання залишків сухої рослинності та побутового сміття   господарями приватних  господарств, що і викликає неприємний запах та  задимлення повітря.

Управляння з питань НС звертається до громадян та керівників підприємств,  у зв'язку з надзвичайною  пожежною  небезпекою  (5 клас), дотримуватися правил пожежної безпеки.

1    2    3    4    5