Звіти

В Шостці посилено санітарно - протиепідемічні заходи

Відповідно до рішення   комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 30.03.2020 року  в Шостці посилено санітарно - протиепідемічні заходи. Зокрема прийнято рішення щодо призупинення роботи міських  ринків  крім молочного та м'ясних павільйонів. Крім того необхідним є дотримання масочного режиму в закладах торгівлі, аптеках міста.Завантажити рішення комісії за посиланням:  http://shostka-rada.gov.ua/filemanager/download/242368

Працюватиме ще один блок - пост

Ведуться роботи по встановленню стаціонарного карантинно-контрольного пропускного пункту на в'їзді в місто в напрямку міста Глухів.

Увага! Заборонено відвідування спортивних и дитячих майданчиків!

Повідомляємо   про заборону відвідування дитячих і спортивних майданчиків! Думайте про себе і про оточуючих!
#Ukraine #UA #Shostka #події #news #Україна #Сумщина #Шостка
#УЖКГ при Шосткинському виконкомі.

Новини ТРК "Акцент"

У шосткинки, яка 13 березня повернулась з Єгипту, швидкий експрес-тест на коронавірус виявився позитивним. 34-річна жінка госпіталізована до інфекційного відділеня ЦРЛ, її стан задовільний. Експрес-тест зробили і її чоловіку, з'ясовують і інших осіб, що контактували з шосткинкою. Усі подробиці  розповів Олег Шторин, головний лікар ЦРЛ.

Звернення міського голови Миколи Ноги у зв'язку з виявленням в місті випадку коронавірусу 30.03.20

Інформація про пожежі 23.03.20 - 29.03.20

Рятувальники  звертаються до громадян  з проханням не випалювати суху рослинність та дотримуватися правил пожежної безпеки!

Територіальну підсистему єдиної державної системи цивільного захисту м. Шостка переведено у режим надзвичайної ситуації

Відповідно до розпорядження міського голови Миколи Ноги від 27.03.2020 № 20 -ОД "Про переведення ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту м. Шостка у режим надзвичайної ситуації"

територіальну підсистему єдиної державної системи цивільного захисту м. Шостка переведено  у режим надзвичайної ситуації . Завантажити розпорядження за посиланням:

На в'їздах в місто функціонуватимуть санітарно - карантинні пости

Начальник управління з питань НС Ольга Ткаченко: на в'їздах в місто функціонуватимуть санітарно - карантинні пости.

Коронавірус COVID-19. Питання і відповіді

Відповіді на основні запитання про COVID-19:

Інформація про пожежі 16.03.20 - 22.03.20

Прогноз погоди 21.03.20

Прогноз погоди 20.03.20

Відбудеться перевірка системи оповіщення

Управління з питань надзвичайних ситуацій і захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Шосткинської міської ради повідомляє про те, що 18 березня  2020 року    буде проведена технічна перевірка обласної локальної системи оповіщення з включенням електросирен та  з перемиканням обласного і міського радіотрансляційного вузла на території міста. Просимо населення міста залишатися на своїх місцях і продовжувати звичайну трудову діяльність.

Прогноз погоди 14.03.20

Вдень 14 березня по Сумській області та м. Суми очікуються пориви західного вітру, 15-20м/с ( I рівень небезпечності, жовтий).

Прогноз погоди на 13.03.20

Протягом доби 13 березня по Сумській області та м. Суми очікуються пориви західного вітру 15-20м/с ( I рівень небезпечності, жовтий).

1    2    3    4    5