Звіти

Інформація про пожежі 10.02.20 -16.02.20

Прогноз погоди 13.02.20

В Шостці розлили фарбу

Сьогодні, 12.02.2020 року , черговим служби виконкому  1555 надійшло повідомлення щодо речовини синього кольору, розлитої по вулицям Привокзальна   та Короленка. Як повідомила в.о  заступника  міського голови Ольга Ткаченко, на місце події оперативно прибули представники  управління з питань  НС міської ради, рятувальники, фахівці лабораторного центру , поліцейські . В результаті проведеної роботи було встановлено, що  розлита речовина -  це водоемульсійна   фарба.  Наразі проводяться роботи по з’ясуванню обставин події  та  прибиранню фарби з дороги.

Карантин у школах продовжено до 14.02.2020

Рішенням міської комісії   з питань з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з питань від 11 лютого 2020 року карантин у  загальноосвітніх школах Шостки  продовжено по  14 лютого включно. В понеділок, 17 лютого, занняття в школах відновлено.

Штормове попередження на 11.02.2020

Вночі 11 лютого по Сумській області та м. Суми очікується значний сніг, мокрий сніг, протягом доби пориви південного вітру 15-20м/с, хуртовина, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця ( Iрівень небезпечності, жовтий).

Інформація про пожежі 03.02.20 - 09.02.20

Штормове попередження на 10.02.20

Вдень 10 лютого по Сумській області та м. Суми очікуються пориви південного вітру    15-20м/с, (1 рівень небезпечності , жовтий).

Карантин у школах продовжено

Рішенням міської комісії   з питань з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з питань від 07 лютого 2020 року карантин у  загальноосвітніх школах Шостки  продовжено по  11 лютого включно.

Штормове попередеження на 07.02.2020

Вдень 7 лютого по Сумській області та м. Суми очікуються пориви північно-західного вітру 15-20м/с, на дорогах ожеледиця ( I рівень небезпечності, жовтий).

Прогноз погоди 05.02.20

Прогноз погоди 01.02.20

Введено щоденний моніторинг захворюваності на грип та ГРВІ

У зв’язку з зростанням захворюваності на грип та ГРВІ в цілому в Україні, Сумській області та по місту на виконання рішення комісії ТЕБ та НС від 30.01.20р. з 31.01.20р. запроваджено щоденний моніторинг захворюваності .

Штормове попередження на 31.01.20

Вночі 31 січня по  Сумській області та м. Суми збережуться пориви західного вітру 15-20м/с, хуртовина, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця

( І рівень небезпечності, жовтий ).

У місті спостерігається підвищення захворюваності ГРВІ

З 24.01.2020 р. у місті спостерігається підвищення захворюваності ГРВІ.

1    2    3    4    5