Місцеві вибори

Затверджено рішенням виконкому  від 12.11.15 № 307

Посадовий  склад

міської комісії з питань техногенно-екологічної

безпеки та надзвичайних ситуацій

1. Шосткинський міський голова - голова міської комісії.

2. Заступник Шосткинського міського голови – перший заступник голови комісії.

3.  Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Шосткинської міської ради – заступник голови комісії.

4. Головний спеціаліст управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Шосткинської міської ради - відповідальний секретар комісії.

Члени комісії:

5. Начальник фінансового управління Шосткинської міської ради.

6. Начальник відділу торгівлі та підтримки підприємництва Шосткинської міської ради.

7. Начальник управління житлово-комунального господарства Шосткинської міської ради.

8.Головний лікар комунального закладу «Шосткинська центральна районна лікарня».

9. Начальник 2 державного пожежно-рятувального загону Управління Державної служби НС України у Сумській області (за згодою).

10. Головний державний газотехнічний інспектор держгірпромнагляду України у Сумській області (за згодою).

11. Начальник Шосткинського міськрайонного управління держсанепідслужби у Сумській області (за згодою).

12. Завідувач Шосткинського міськрайонного відділу Державної установи «Сумській обласний лабораторний центр держсанепідслужби України» (за згодою).

13. Головний спеціаліст – Державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Сумської області (за згодою).

14. Директор ПП «Шляховик-Шостка» (за згодою).

15. Начальник Шосткинської експлуатаційної дільниці Кролевецького міжрайонного управління водного господарства Сумського облводгоспу (за згодою).

16. Військовий комісар Шосткинського об’єднаного міського війського комісаріату (за згодою).

17. Директор ДП «Шосткиський лісгосп» (за згодою).

18. Директор ДП «Шосткинський агролісгосп» (за згодою).

19. Заступник начальника Шосткинського відділу поліції (м. Шостка) ГУ Національної поліції в Сумській області (за згодою).

20. Член постійної депутатської комісії з питань промисловості, будівництва, комунального господарства, спорту, зв’язку та земельних ресурсів (за згодою).

21. Начальник цеху телекомунікаційних послуг (ЦТП) №16 СФ ПАТ «Укртелеком» (за згодою).

22. Головний інженер Шосткинських районних електричних мереж ПАТ «Сумиобленерго» (за згодою).

23. Головний інженер Шосткинського управління експлуатації газового господарства (за згодою).

24. Заступник начальника Шосткинського МРВ УСБУ в Сумській області (за згодою).

12.11.15