Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Місцеві вибори

 Звіти органу влади

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

В ШОСТЦІ ВІДЗНАЧИЛИ 95 - ТУ РІЧНИЦЮ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ І.М. КОЖЕДУБА

 

В ШОСТЦІ ВІДЗНАЧИЛИ 95 - 

8 червня 2015 року  в Шостці відбувся урочистий мітинг, присвячений  95-й річниці від дня народження тричі Героя Радянського Союзу Івана Микитовича Кожедуба.

 

Цього року  в урочистостях взяли участь:  племінниця І.М. Кожедуба Валентина Олександрівна Титова (м. Суми),  дружина його  племінника Валентина Яковича Кожедуба Любов Григорівна Кожедуб,  курсанти Харківського університету повітряних сил України ім. І.М. Кожедуба.

 

На мітингу виступили: Народний депутат України Молоток І.Ф., директор хіміко-технологічного коледжу ім. І.М. Кожедуба Сорока Т.І.,  ветеран війни  Васильєв Ю.Р., студентка 4-го курсу хіміко-технологічного коледжу ім. І.М. Кожедуба, стипендіатка Верховної Ради України Анна Чернишова.

 

Заступник начальника Харківського університету повітряних сил України ім. І.М. Кожедуба , полковник Буряк О.О.  від імені особового складу університету  передав вітання та слова подяки  шосткинцям.

«З 2004 року  наш університет носить ім'я І.М. Кожедуба і ми називаємо себе - "ми кожедубовці!"… На прикладі життєвого шляху героя у нас виховалося  багато поколінь випускників ... Більше року на територій нашої країни проходять дії, які вимагають від нас застосування досвіду та знань, які передав Іван Микитович,  на практиці  та доводити, що ми гідні його продовжувачі. Харківський університет на сьогоднішній день виховав гідну плеяду послідовників вашого великого земляка. Тільки за останній рік три випускника нашого університету удостоєні звання Героя України, два з них посмертно. Подвиг їх живе в наших серцях так само, як і подвиг Івана Микитовича!» - зазначив виступаючий.

 

 

Учасників мітингу з визначною датою привітав міський голова Нога М.П.  : «Шановні шосткинці і гості нашого міста! Сьогодні мі відзначаємо 95 років від дня народження нашого славетного земляка, великого патріота нашої землі ІванаМикитовича Кожедуба! Він  навчався  в нашому технікумі ,та   навчився  літати в нашому небі. Навчаючись в технікумі, він одночасно навчався в Товаристві сприяння обороні, авіаційному і хімічному будівництву літати, був бібліотекарем та редактором стінної газети.   І скрізь встигав. Оця його сверхактивність і дала результат – Іван Микитович  став самим та сильним  та результативним  льотчиком Другої світової війни… Ми повинні перемагати , незважаючи на всі складнощі сьогодення… Вітаю всіх з 70- річчям Великої Перемоги та 95-ю річницею Дня народження І.М. Кожедуба!

 

Курсанти Харківського університету повітряних сил України ім. І.М. Кожедуба  пройшли маршем перед пам’ятником Івану Кожедубу, поспілкувалися з міським головою, відвідали музей Івана Кожедуба в Шостці.

 

Завершився урочистий мітинг покладанням квітів до пам'ятника герою.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фото:  Василя Романенка

 

08.06.15

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"