Місцеві вибори

До міжнародного Дня cім’ї: Показники шлюбності у Сумській області

Починаючи з 1994 року в усьому світі країнами-членами ООН 15 травня відзначається День сім’ї, покликаний звернути увагу громадськості на проблеми сім’ї, оскільки шлюб і сім’я відносяться до надзвичайно важливих явищ суспільного життя. Шлюбність значною мірою пов’язана із рівнем соціально-економічних умов життя, охороною материнства та дитинства тощо. Збереження і збагачення шлюбно-сімейних традицій є важливою умовою подолання демографічної кризи.

Головне управління статистики у Сумській області повідомляє: у 2017р. в Сумській області зареєстровано 5905 шлюбів, що на 476 шлюбів більше ніж     у  2016р.

У міських поселеннях показник шлюбності вищий, ніж в сільській місцевості. На кожну тисячу міських жителів у 2017р. зареєстровано
6,1 шлюбів, а на кожну тисячу сільських жителів – 3,7.

Найвища частота укладання шлюбів у 2017р. зареєстрована в Сумах, Ромнах, Охтирці, Лебедині, Глухові, Конотопі. Найнижча – у Конотопському, Середино-Будському, Шосткинському районах.

Середній вік наречених, які вступили до шлюбу у 2017р., становив у чоловіків 32,4 років, у жінок – 29,7 років.

15.05.2018 12:33

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua