Місцеві вибори

Поточні онлайн - голосування та опитування

ЖИТЛОВІ СУБСИДІЇ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ У ЖОВТНІ 2015 РОКУ

За повідомленням Головного управління статистики у Сумській області, у січні–жовтні 2015р. 238,2 тис. домогосподарств Сумської області були призначені субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на загальну суму 68,5 млн.грн.

Середній розмір призначеної субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг у жовтні 2015р. становив 279 грн. на одне домогосподарство. Найбільший розмір субсидії серед міст та районів спостерігався у містах Конотоп (746 грн.), Лебедин (468 грн.) та Охтирському (499 грн.) і Липоводолинському (439 грн.) районах. Найменший розмір призначеної субсидії даного виду був у Роменському районі – 43 грн.

Фактично у жовтні 2015р. субсидії отримали 208,0 тис. домогосподарств, з яких 23% проживає у м.Суми. На ці цілі держава спрямувала 44,7 млн.грн.

Серед домогосподарств-одержувачів субсидій 41% – одинаки.

Крім того, у січні–жовтні 2015р. 21,1 тис. домогосподарств були призначені субсидії готівкою для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива на загальну суму 27,9 млн.грн.

Середній розмір призначеної субсидії готівкою на одне домогосподарство у жовтні 2015р. склав 1305 грн. Серед міст та районів вищий за середній розмір субсидії зазначеного виду був у містах Лебедин(1770 грн.), Глухів(1746 грн.), Суми (1634 грн.), Краснопільському (2654 грн.), Недригайлівському (1727 грн.), Охтирському (1659 грн.) і Лебединському (1582 грн.) районах.

Серед домогосподарств м.Сум, яким були призначені субсидії даного виду у жовтні 2015р., 29 % – одинаки.

25.11.15