Оголошення про скликання сесій

Місцеві вибори 2015

Поточні онлайн - голосування та опитування

Державні закупівлі

Державний реєстр виборців

ВСЕ ПРО СУБСИДІЇ

КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2017

ПЛАНИ РОБОТИ

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ 2017

ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-
ЕКОНОМІЧНОГО
РОЗВИТКУ МІСТА

ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ-

ПРЕДСТАВНИЦТВО

ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

КАРТА ШОСТКИ

ЖИТЛОВІ СУБСИДІЇ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ У ЖОВТНІ 2014р.

За повідомленням Головного управління статистики у Сумській області, у січні–жовтні 2014р. 43,2 тис. сімей Сумської області були призначені субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на загальну суму 5,2 млн. грн.

Середній розмір призначеної субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на одну сім’ю у жовтні 2014р. становив 197 грн. Найбільший розмір субсидії спостерігався у містах Глухів (300 грн.), Шостка (294 грн.), Охтирка (276 грн.), і Конотоп (212 грн.) та Путивльському (251 грн.), Тростянецькому (138 грн.), Липоводолинському (119 грн.) і Недригайлівському (114 грн.), а у Великописарівському районі він був найменшим – 3 грн.

Фактично у жовтні 2014р. субсидії отримали 30,9 тис. сімей, з яких кожна п’ята проживає у м. Суми. Сума отриманих субсидій зазначеного виду становила 3,3 млн. грн., 28% цієї суми припадає на жителів м.Суми, 25% – м.Глухів.

За кількісним складом сімей-одержувачів субсидій у жовтні 2014р. переважають сім’ї з однієї особи, їх частка становила 78% загальної кількості сімей, що отримували субсидії.

Крім того, у січні–жовтні 2014р. 13,8 тис. сімей були призначені субсидії готівкою для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива на загальну суму 11,1 млн. грн.

Середній розмір призначеної субсидії готівкою на відшкодування витрат, пов’язаних з придбанням побутового палива та скрапленого газу на одну сім’ю у жовтні 2014р. становив 1098 грн. Найбільший розмір субсидії зазначеного виду спостерігався у містах Глухів, Шостка, Лебедин і Суми (1261 грн., 1281 грн., 1489 грн. та 1544 грн. відповідно).

У містах Суми і Лебедин та Великописарівському, Кролевецькому, Охтирському і Середино-Будському районах усі сім’ї, яким були призначені субсидії даного виду у жовтні 2014р. – одинаки.

21.11.14

КАЛЬКУЛЯТОР СУБСИДІЙ