Оголошення про скликання сесій

Місцеві вибори 2015

Поточні онлайн - голосування та опитування

Державні закупівлі

Державний реєстр виборців

ВСЕ ПРО СУБСИДІЇ

КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2017

ПЛАНИ РОБОТИ

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ 2017

ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-
ЕКОНОМІЧНОГО
РОЗВИТКУ МІСТА

ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ-

ПРЕДСТАВНИЦТВО

ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

КАРТА ШОСТКИ

ЖИТЛОВІ СУБСИДІЇ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ У ВЕРЕСНІ 2014р.

За повідомленням Головного управління статистики у Сумській області, у січні–вересні 2014р. 28,6 тис. сімей Сумської області були призначені субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на загальну суму 2,3 млн. грн.

Середній розмір призначеної субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на одну сім’ю у вересні 2014р. становив 60 грн. Найбільший розмір субсидії спостерігався у містах Конотоп (71 грн.), Суми (80 грн.), Глухів (91 грн.) та Охтирка (124 грн.), а у Роменському районі він був найменшим – 3 грн.

Фактично у вересні 2014р. субсидії отримали 21,1 тис. сімей, з яких кожна п’ята проживає у м. Суми. Сума отриманих субсидій зазначеного виду становила 795,5 тис.грн., 41% цієї суми припадає на жителів м.Суми, 12% – м.Охтирка.

За кількісним складом сімей-одержувачів субсидій у вересні 2014р.переважають сім’ї з однієї особи, їх частка становила 84% загальної кількості сімей, що отримували субсидії.

Крім того, у січні–вересні 2014р. 13,5 тис. сімей були призначені субсидії готівкою для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива на загальну суму 10,9 млн. грн.

Середній розмір призначеної субсидії готівкою на відшкодування витрат, пов’язаних з придбанням побутового палива та скрапленого газу на одну сім’ю у вересні 2014р. становив 864 грн. Найбільший розмір субсидії зазначеного виду спостерігався у містах Глухів, Ромни та Шостка (1042 грн., 1186 грн. та 1778 грн. відповідно).

У містах Конотоп і Ромни та Білопільському, Великописарівському, Краснопільському, Лебединському, Охтирському і Ямпільському районах усі сім’ї, яким були призначені субсидії даного виду у вересні 2014р. – одинаки.

21.10.14

КАЛЬКУЛЯТОР СУБСИДІЙ