Місцеві вибори

Поточні онлайн - голосування та опитування

Житлові субсидії в Сумській області у листопаді 2015 року

За повідомленням Головного управління статистики у Сумській області, у січні–листопаді 2015р. 270,0 тис. домогосподарств Сумської області були призначені субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на загальну суму 93,8 млн.грн.

Середній розмір призначеної субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг у листопаді 2015р. становив 795 грн. на одне домогосподарство. Найбільший розмір субсидії спостерігався у Буринському (1951 грн.), Охтирському (1753 грн.), Кролевецькому (1456 грн.) районах та у місті Глухів (1159 грн.). Найменший розмір призначеної субсидії даного виду був у Сумському районі – 240 грн.

Фактично у листопаді 2015р. субсидії отримали 224,9 тис. домогосподарств області, з яких 24% проживає у м.Суми.

Серед домогосподарств-одержувачів субсидій 39% – одинаки.

Крім того, у січні–листопаді 2015р. 23,4 тис. домогосподарств були призначені субсидії готівкою для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива на загальну суму 31,2 млн.грн.

Середній розмір призначеної субсидії готівкою на одне домогосподарство у листопаді 2015р. склав 1417 грн. Серед міст та районів вищий за середній розмір субсидії зазначеного виду був у містах Суми (2144 грн.), Глухів (1851 грн.), Лебедин (1773 грн.), Шостка (1705 грн.), Конотоп (1650 грн.), Шосткинському (1753 грн.) і Путивльському (1727 грн.) районах.

Серед домогосподарств м.Суми, яким були призначені субсидії даного виду у листопаді 2015р., 80 % – одинаки.

22.12.15