Місцеві вибори

Заробітна плата та стан її виплати на підприємствах Сумської області у жовтні 2016 року

Головне управління статистики у Сумській області повідомляє: у жовтні 2016р. на підприємствах, в установах та організаціях Сумщини було зайнято 213,8 тис. осіб.

Нарахована заробітна плата штатного працівника складала в середньому 4199 грн, що у 2,9 раза вище законодавчо встановленого рівня мінімальної заробітної плати (1450 грн). Водночас, порівняно з вереснем 2016р. розмір заробітної плати зменшився на 6,0%, а проти жовтня 2015р. – збільшився на 9,5%.

Реальна заробітна плата (з урахуванням інфляції та сплачених податків) порівняно з вереснем 2016р. зменшилася на 8,7%, а проти жовтня 2015р. – на 3,4%.

Упродовж жовтня 2016р. сума заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах Сумської області зменшилася на 6,8 млн.грн і на 1 листопада 2016р. становила 93,7 млн.грн. При цьому 58,6 млн.грн винні своїм працівникам економічно активні підприємства, решту заборгували підприємства-банкрути та підприємства, які призупинили свою діяльність.

30.11.16