Місцеві вибори

Заробітна плата та стан її виплати на підприємствах Сумської області у травні 2017 року

Головне управління статистики у Сумській області повідомляє: у травні 2017р. на підприємствах, в установах та організаціях Сумщини було зайнято понад 205 тис. осіб. Нарахована заробітна плата штатного працівника в середньому склала 5734 грн, що в 1,8 раза перевищує законодавчо встановлений рівень мінімальної заробітної плати (3200 грн) та в 1,4 раза рівень травня минулого року.

При цьому реальна заробітна плата (з урахуванням інфляції та сплачених податків) відносно травня 2016р. збільшилася майже на чверть.

Заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах області за місяць зменшилася на 1,5 млн.грн і на 1 червня 2017р. становила 112,0 млн.грн. При цьому 80,2 млн.грн винні своїм працівникам економічно активні підприємства (серед яких ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання», «Конотопський механічний завод», ТОВ «Маш-сервіс»), решту заборгували підприємства-банкрути та підприємства, які призупинили свою діяльність.

06.07.17