Місцеві вибори

Заробітна плата та стан її виплати на підприємствах Сумської області у січні 2017 року

Головне управління статистики у Сумській області повідомляє: нарахована економічно активні підприємства (серед яких ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання», «Конотопський механічний завод», ТОВ «Маш-сервіс»), решту заробітна плата штатного працівника у січні 2017р. склала, в середньому, 5097 грн, що на 47,5% більше, ніж у січні 2016р. та, водночас, у 1,6 раза перевищила законодавчо встановлений рівень мінімальної заробітної плати (3200 грн).

Реальна заробітна плата (з урахуванням інфляції та сплачених податків) порівняно із січнем 2016р. збільшилася на 27,7%.

Упродовж січня 2017р. сума заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах Сумської області збільшилася на 9,9 млн.грн і на 1 лютого 2017р. становила 112,5 млн.грн. При цьому 78,9 млн.грн винні своїм працівникам заборгували підприємства-банкрути та підприємства, які призупинили свою діяльність.

03.03.17