Місцеві вибори

Поточні онлайн - голосування та опитування

Заробітна плата та стан її виплати на підприємствах Сумської області у січні 2016 року

Головне управління статистики у Сумській області повідомляє.

У січні 2016 року на підприємствах, в установах та організаціях Сумщини було зайнято 213,3 тис. осіб. Заробітна плата штатного працівника складала в середньому 3455 грн., що на 18,1% менше, ніж у грудні 2015р. Відносно січня 2015р. заробітна плата зросла на 21,6%. При цьому реальна заробітна плата, з урахуванням інфляції та сплачених податків, порівняно з груднем 2015р. зменшилась на 21,5%, відносно січня 2015р. – зменшилась на 18,0%.

Упродовж січня 2016 року сума невиплаченої заробітної плати на підприємствах Сумської області збільшилась на 1,4 млн.грн. і на 1 лютого 2016р. становила 86,3 млн. грн.

Заборгованість розподілилась таким чином: майже 50,0% (43,0 млн.грн.) боргу винні своїм працівникам економічно активні підприємства, 48,0% (41,7млн.грн.) – підприємства–банкрути, решту заборгували підприємства, які призупинили свою діяльність (економічно неактивні).

09.03.16