Місцеві вибори

Заробітна плата та стан її виплати на підприємствах Сумської області у листопаді 2016 року

Головне управління статистики у Сумській області повідомляє: у листопаді 2016р. на підприємствах, в установах та організаціях Сумщини було зайнято 213,6 тис. осіб.

Нарахована заробітна плата штатного працівника складала в середньому 4350 грн, що утричі перевищує законодавчо встановлений рівень мінімальної заробітної плати (1450 грн). Водночас, порівняно із жовтнем 2016р. розмір заробітної плати збільшився на 3,6%, а проти листопада 2015р. – на 16,7%.

Реальна заробітна плата (з урахуванням інфляції та сплачених податків) порівняно із жовтнем 2016р. збільшилася на 1,7%, а проти листопада 2015р. – на 3,3%.

Упродовж листопада 2016р. сума заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах Сумської області збільшилася на 11,2 млн.грн і на 1 грудня 2016р. становила 104,9 млн.грн. При цьому 70,1 млн.грн винні своїм працівникам економічно активні підприємства, решту заборгували підприємства-банкрути та підприємства, які призупинили свою діяльність.

04.01.17