Місцеві вибори

Заробітна плата та стан її виплати на підприємствах Сумської області у квітні 2015 року

Головне управління статистики у Сумській області повідомляє.

У квітні 2015 року на підприємствах, в установах та організаціях Сумщини було зайнято  221,3 тис. осіб. Заробітна плата штатного працівника складала   в середньому 3208 грн., що на 16,9% більше відповідного показника минулого року. Відносно березня 2015 року заробітна плата зросла на 5,5%.

При цьому реальна заробітна плата, з урахуванням інфляції та сплачених податків, порівняно з квітнем 2014 року зменшилась  на  30,8%, а відносно березня 2015 року – на  9,3%.

Упродовж квітня 2015 року сума невиплаченої заробітної плати на підприємствах Сумської області зросла майже на  0,4 млн.грн. і на початок травня 2015 року становила 86,7 млн. грн.

Більше половини заборгованої заробітної плати винні працівникам підприємства-банкрути, 2,2 млн. грн. – підприємства, що припинили свою діяльність. Сума боргу економічно активних підприємств склала 36,9 млн. грн. Понад 12 тис. працівників  цих підприємств вчасно не отримали    в середньому по 3 тис. грн. заробітної плати.

02.06.15