Місцеві вибори

Заробітна плата та стан її виплати на підприємствах Сумської області у березні 2017 року

Головне управління статистики у Сумській області повідомляє: у березні 2017р. на підприємствах, в установах та організаціях Сумщини було зайнято 206,6 тис. осіб. Нарахована заробітна плата штатного працівника складала в середньому 5394 грн, що у 1,7 раза перевищує законодавчо встановлений рівень мінімальної заробітної плати (3200 грн). Порівняно з лютим 2017р. розмір заробітної плати зріс на 5,7%, з березнем 2016р. – на 43,7%.

Щодо реальної заробітної плати (з урахуванням інфляції та сплачених податків), то до попереднього місяця вона зросла на 3,9% й відносно березня 2016р. – на 22,2%.

Упродовж березня 2017р. сума заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах області зменшилася на 1,7 млн.грн і на 1 квітня 2017р. становила 105,5 млн.грн (з яких 72,6 млн.грн винні своїм працівникам економічно активні підприємства). Зменшення суми заборгованості зафіксовано на ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання», у районних філіях «Автодору», ТОВ «Гадячсир» та ТОВ «Професійний футбольний клуб «Суми».

03.05.17