Місцеві вибори

Заробітна плата та стан її виплати на підприємствах Сумської області у серпні 2017 року

Головне управління статистики у Сумській області повідомляє: у серпні 2017р. середня заробітна плата штатного працівника на підприємствах Сумщини становила 6112 грн, що майже на 45% більше, ніж торік. Щодо реальної зарплати (з урахуванням інфляції та сплачених податків), то відносно серпня минулого року вона зросла майже на чверть.

Заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах області за місяць збільшилася на 21,5 млн.грн і на 1 вересня 2017р. становила 135,1 млн.грн. При цьому 103,2 млн.грн винні своїм працівникам економічно активні підприємства (серед яких найбільший борг у ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання», а також у Конотопського механічного заводу), решту заборгували підприємства-банкрути та підприємства, які призупинили свою діяльність.

30.09.17