Місцеві вибори

Стан ринку праці Сумської області у січні−жовтні 2016 року

Головне управління статистики у Сумській області повідомляє: упродовж січня–жовтня 2016р. у центрах зайнятості області статус безробітного отримали 20,8 тис. осіб.

За 10 місяців поточного року за сприяння державної служби зайнятості працевлаштовано 12,6 тис. осіб (з них у жовтні 2016р. – 2,1 тис. осіб). Цей показник найбільший у м.Суми (1,8 тис. осіб) та значний у Конотопському і Шосткинському районах (по 1,3 тис. осіб).

На кінець жовтня 2016р. на обліку залишалося 11,1 тис. безробітних, що на 27,1% менше, ніж торік. У базі вакансій на вказану дату налічувалося 1455 вільних робочих місць. Кожна п’ята вакансія передбачалася для робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного обладнання та машин або для кваліфікованих робітників з інструментом, кожна шоста – для найпростіших професій або для працівників сфери торгівлі та послуг.

Середній розмір допомоги по безробіттю у жовтні поточного року склав 1732 грн проти 1256 грн у жовтні минулого року.

16.11.16