Місцеві вибори

Стан ринку праці Сумської області у січні–лютому 2017 року

Головне управління статистики у Сумській області повідомляє: упродовж січня–лютого 2017р. у центрах зайнятості області статус безробітного отримали 6244 особи.

З початку року за сприяння державної служби зайнятості працевлаштовано 1676 осіб, з них найбільше у м.Суми – 364 особи, Шосткинському районі – 273 особи та Конотопському районі – 149 осіб.

На кінець лютого 2017р. на обліку залишалося 16,6 тис. безробітних, що на 12,0% менше, ніж торік. При цьому у базі вакансій налічувалося 1545 вільних робочих місць. Кожна четверта вакансія передбачалася для робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного обладнання та машин, кожна шоста – для працівників сфери торгівлі та послуг, кожна сьома – для кваліфікованих робітників з інструментом, кожна десята – для професіоналів або для фахівців.

Середній розмір допомоги по безробіттю у лютому 2017р. склав 1789 грн проти 1450 грн у лютому 2016р.

21.03.17