Місцеві вибори

Стан ринку праці Сумської області у січні–листопаді 2016 року

Головне управління статистики у Сумській області повідомляє: упродовж січня–листопада 2016р. у центрах зайнятості області статус безробітного отримали 23,7 тис. осіб.

За 11 місяців поточного року за сприяння державної служби зайнятості працевлаштовано 13,3 тис. осіб (з них у листопаді 2016р. – 0,7 тис. осіб). Цей показник найбільший у м.Суми (2,0 тис. осіб), Шосткинському та Конотопському районах (1,5 тис. та 1,4 тис. осіб відповідно) .

На кінець листопада 2016р. на обліку залишалося 12,1 тис. безробітних, що на 28,1% менше, ніж торік. У базі вакансій на вказану дату налічувалося 1295 вільних робочих місць. Кожна п’ята вакансія передбачалася для робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного обладнання та машин або для кваліфікованих робітників з інструментом, кожна шоста – для працівників сфери торгівлі та послуг, кожна десята – для найпростіших професій.

Середній розмір допомоги по безробіттю у листопаді поточного року склав 1764 грн проти 1252 грн у листопаді минулого року.

20.12.16