Місцеві вибори

Стан ринку праці Сумської області у січні–червні 2017 року

Головне управління статистики у Сумській області повідомляє: у І півріччі 2017р. у центрах зайнятості Сумщини статус безробітного отримали 15,6 тис.осіб. За цей період за сприяння Держслужби зайнятості працевлаш-товано 8,3 тис. осіб, або кожного четвертого з числа тих, що перебували на обліку з початку року. Найбільше працевлаштованих у м.Суми, Шосткинському, Конотопському та Лебединському районах. Крім того, 2,4 тис. осіб пройшли профнавчання.

На кінець червня 2017р. на обліку у центрах зайнятості Сумщини залишалося 14,1 тис. безробітних, що майже на 300 осіб менше, ніж торік. При цьому у базі вакансій залишалося 1836 вільних робочих місць, з них кожне п’яте – для робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного обладнання та машин або працівників сфери торгівлі та послуг; кожне шосте – для кваліфікованих робітників з інструментом; кожне сьоме – для найпростіших професій.

Середній розмір допомоги по безробіттю у червні 2017р. склав 1766 грн проти 1427 грн торік.

21.07.17