Місцеві вибори

Стан ринку праці Сумської області у січні–березні 2017 року

Головне управління статистики у Сумській області повідомляє: упродовж січня–березня 2017р. у центрах зайнятості області статус безробітного отримали 8,5 тис. осіб.

За цей період за сприяння державної служби зайнятості працевлаштовано 4,1 тис. осіб, або кожного шостого з числа тих, що перебували на обліку з початку року, з них у березні – 2,4 тис. осіб. Найбільше працевлаштованих у м.Суми – 620 осіб, Шосткинському та Конотопському районах – 446 та 359 осіб відповідно.

На кінець березня 2017р. на обліку залишалося 15,2 тис. безробітних, що на 1,4 тис. осіб менше, ніж торік. При цьому у базі вакансій налічувалося понад дві тисячі вільних робочих місць. Кожна третя вакансія передбачалася для робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного обладнання та машин, кожна шоста – для працівників сфери торгівлі та послуг, кожна восьма – для найпростіших професій або для кваліфікованих робітників з інструментом.

Середній розмір допомоги по безробіттю у березні 2017р. склав 1914 грн проти 1488 грн у березні 2016р.

18.04.17