Місцеві вибори

Стан ринку праці Сумської області у 2016 році

Головне управління статистики у Сумській області повідомляє: упродовж 2016р. у центрах зайнятості області статус безробітного отримали 27,4 тис. осіб.

У 2016р. за сприяння державної служби зайнятості працевлаштовано 13,7 тис. осіб (з них у грудні 2016р. – 0,5 тис. осіб). Цей показник найбільший у м.Суми (2,1 тис. осіб), Шосткинському та Конотопському районах (1,6 тис. осіб та 1,4 тис. осіб відповідно).

На кінець 2016р. на обліку залишалося 14,2 тис. безробітних, що на 23,7% менше, ніж на кінець 2015р. У базі вакансій на вказану дату налічувалося
961 вільне робоче місце. Кожна п’ята вакансія передбачалася для кваліфікованих робітників з інструментом або для робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного обладнання та машин, або для працівників сфери торгівлі та послуг; кожна восьма – для професіоналів; кожна десята – для фахівців.

Середній розмір допомоги по безробіттю у грудні 2016р. склав 1876 грн проти 1354 грн у грудні 2015р.

18.01.16