Місцеві вибори

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ М.ШОСТКА за січень–травень 2016 року

ДЕМОГРАФІЧНА СИТУАЦІЯ  ТА СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

Станом на 1 травня 2016р., за оцінкою, чисельність наявного населення міста складала 76,9 тис. осіб. Упродовж січня–квітня 2016р. чисельність населення міста зменшилася на 242 особи, у т.ч. за рахунок природного скорочення – на 206 осіб, за рахунок міграційного – на 36 осіб.

За січень–квітень 2016р. 8,0 тис. домогосподарств призначені субсидії
для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на загальну суму 6455,5 тис.грн.

Крім того, 129 домогосподарствам призначені субсидії готівкою
на відшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого і рідкого пічного побутового палива на загальну суму 245,4 тис.грн.

ЗАЙНЯТІСТЬ ТА БЕЗРОБІТТЯ

Упродовж січня–травні 2016р. у Шосткинському міськрайонному центрі зайнятості статус безробітного отримали 1509 осіб. За цей період зусиллями державної служби зайнятості працевлаштовано 662 безробітних, або 18,4% з числа тих, що перебували на обліку з початку року, з них у травні 2016р. –     108 осіб.

На кінець травня 2016р. на обліку залишалося 1768 безробітних осіб, що на 0,3% менше, ніж на кінець квітня 2016р.

ДОХОДИ НАСЕЛЕННЯ

Упродовж травня 2016р. заборгованість із виплати заробітної плати працівникам підприємств міста зменшилася на 13,9% і станом
на 1 червня 2016р. становила 5,5 млн.грн. Економічно активні підприємства винні своїм працівникам 54,5% боргу, решту заборгували підприємства-банкрути.

ПРАВОСУДДЯ ТА ЗЛОЧИННІСТЬ

За повідомленням Прокуратури Сумської області протягом
січня–травня 2016р. по місту обліковано 425 кримінальних правопорушень.
Із загального числа зафіксованих правоохоронними органами кримінальних проявів 27,8% – тяжкі та особливо тяжкі.

Виявлено 90 осіб, які вчинили кримінальні правопорушення, серед них
6 малолітніх або неповнолітніх.

ВНУТРІШНЯ ТОРГІВЛЯ

Обсяг роздрібного товарообороту торгової мережі підприємств міста у січні–березні 2016р. становив 142665,0 тис.грн і у порівнянних цінах склав 97,5% обсягу січня–березня 2015р.

Обсяг оптового товарообороту підприємств оптової торгівлі за січень–березень 2016р. становив 160380,6 тис.грн.

КАПІТАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ

За січень–березень 2016р. підприємствами та організаціями міста
за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 10,6 млн.грн капітальних інвестицій, що складає 1,2% загального обсягу по області. У розрахунку
на одну особу в місті припадає 136,0 грн капітальних інвестицій.

ПРОМИСЛОВІСТЬ

У січні–квітні 2016р. підприємствами міста реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 764,9 млн.грн, що становить 7,5% загальнообласного обсягу реалізованої продукції. У розрахунку на одну особу обсяг реалізованої продукції за січень–квітень 2016р. склав 9871,2 грн.

БУДІВНИЦТВО

У січні–травні 2016р. підприємствами міста виконано будівельних робіт на суму 8774 тис.грн, що складає 3,5% загального обсягу по області.

20.07.16