Оголошення про скликання сесій

Місцеві вибори 2015

Поточні онлайн - голосування та опитування

Державні закупівлі

Державний реєстр виборців

ВСЕ ПРО СУБСИДІЇ

КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2017

ПЛАНИ РОБОТИ

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ 2017

ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-
ЕКОНОМІЧНОГО
РОЗВИТКУ МІСТА

ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ-

ПРЕДСТАВНИЦТВО

ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

КАРТА ШОСТКИ

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ М.ШОСТКА за січень–травень 2015 року

ПРОМИСЛОВІСТЬ

За січень–квітень 2015р. підприємствами міста реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 489,4 млн.грн., що становить 4,4% загальнообласного обсягу реалізованої продукції. У розрахунку на одну особу обсяг реалізованої продукції за січень–квітень 2015р. склав 6260,3 грн.

КАПІТАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ

За січень–березень 2015р. підприємствами та організаціями міста за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 10,1 млн.грн. капітальних інвестицій, що складає 1,6% загального обсягу по області. В розрахунку на одну особу в місті припадає 129,2 грн. капітальних інвестицій.

БУДІВНИЦТВО

За січень–травень 2015р. підприємствами міста виконано будівельних робіт на суму 13,1 млн.грн., що складає 5,2% загального обсягу по області.

ТРАНСПОРТ

За січень–травень 2015р. підприємствами автомобільного транспорту міста перевезено 47,3 тис.т вантажів, послугами пасажирського автотранспорту скористалися 2894,7 тис. пасажирів.

НЕФІНАНСОВІ ПОСЛУГИ

Підприємствами, для яких надання послуг є основним видом діяльності, за І квартал 2015р. реалізовано послуг усім категоріям споживачів на суму 22839,3 тис.грн., в т.ч. населенню 8661,2 тис.грн. (37,9% загального обсягу).

ВНУТРІШНЯ ТОРГІВЛЯ

Обсяг роздрібного товарообороту торгової мережі підприємств у січні–березні 2015р. становив 128120,5 тис.грн. і у порівнянних цінах склав 87,5% обсягу січня–березня 2014р.

Обсяг оптового товарообороту підприємств оптової торгівлі за січень–березень 2015р. становив 111835,0 тис.грн., що у 2,1 раза  більше обсягу січня–березня 2014р. за фактичними цінами. У структурі оптового товарообороту міста 93,4% припадало на непродовольчі товари.

ДОХОДИ НАСЕЛЕННЯ

Протягом квітня 2015р. заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах м.Шостка зменшилась на 208,6 тис.грн. і на початок травня п.р. складала 8,7 млн.грн. Кожний працівник не отримав в середньому 4,1 тис.грн.

Майже три чверті боргу винні своїм працівникам економічно активні підприємства, решту (2,5 млн.грн.) не виплатили   підприємства-банкрути.

У січні–квітні 2015р. 8,4 тис. домогосподарств призначені субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на загальну суму 2799,4 тис.грн.

Крім того, 37 домогосподарствам призначені субсидії готівкою на відшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого і рідкого пічного побутового палива на загальну суму 53,9 тис.грн.

Заборгованість населення міста за житло та комунальні послуги на кінець квітня 2015р. становила 36,8 млн.грн., найбільшою є несплата за опалення (60,0%).

26.06.15

КАЛЬКУЛЯТОР СУБСИДІЙ