Оголошення про скликання сесій

Місцеві вибори 2015

Поточні онлайн - голосування та опитування

Державні закупівлі

Державний реєстр виборців

ВСЕ ПРО СУБСИДІЇ

КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2017

ПЛАНИ РОБОТИ

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ 2017

ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-
ЕКОНОМІЧНОГО
РОЗВИТКУ МІСТА

ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ-

ПРЕДСТАВНИЦТВО

ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

КАРТА ШОСТКИ

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ М.ШОСТКА за січень–серпень 2015 року

соціально-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ М.ШОСТКА

за січень–серпень 2015 року

ПРОМИСЛОВІСТЬ

За січень–липень 2015р. підприємствами міста реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 812,8 млн.грн., що становить 4,4% загальнообласного обсягу реалізованої продукції. У розрахунку на одну особу обсяг реалізованої продукції за січень–липень 2015р. склав 10396,7 грн.

БУДІВНИЦТВО

За січень–серпень 2015р. підприємствами міста виконано будівельних робіт на суму 27,1 млн.грн., що складає 5,6% загального обсягу по області.

КАПІТАЛЬНІІНВЕСТИЦІЇ

За січень–червень 2015р. підприємствами та організаціями міста за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 23,1 млн.грн. капітальних інвестицій, що складає 1,6% загального обсягу по області. У розрахунку на одну особу в місті припадає 295,1 грн. капітальних інвестицій.

ТРАНСПОРТ

За січень–серпень 2015р. підприємствами автомобільного транспорту міста перевезено 79,3 тис.т вантажів, послугами пасажирського автотранспорту скористалися 4494,9 тис. пасажирів.

ВНУТРІШНЯТОРГІВЛЯ

Обсяг роздрібного товарообороту торгової мережі підприємств у січні–червні 2015р. становив 266675,3 тис.грн. і у порівнянних цінах склав 84,6% обсягу січня–червня 2014р.

Обсяг оптового товарообороту підприємств оптової торгівлі за січень–червень 2015р. становив 295129,0 тис.грн., що у 2,4 раза більше обсягу січня–червня 2014р. за фактичними цінами. У структурі оптового товарообороту міста 95,1% припадало на непродовольчі товари.

ДОХОДИНАСЕЛЕННЯ

Протягом липня 2015р. заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста збільшилась на 1,3 млн.грн. і на початок серпня складала 9,3 млн.грн.

Майже три чверті боргу винні своїм працівникам економічно активні підприємства, решту (2,5 млн.грн.) не виплатили підприємства-банкрути. Кожний працівник не отримав в середньому 4,3 тис.грн.

За січень–липень 2015р. 26,8 тис. домогосподарств призначені субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на загальну суму 5630,5 тис.грн.

Крім того, 66 домогосподарствам призначені субсидії готівкою на відшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого і рідкого пічного побутового палива на загальну суму 100,8 тис.грн.

Заборгованість населення міста за житло та комунальні послуги на кінець липня 2015р. становила 34,6 млн.грн., найбільшою є несплата за централізоване опалення та гаряче водопостачання (50,5%).

РИНОК ПРАЦІ

Упродовж січня–серпня 2015р. у Шосткинському міськрайонному центрі зайнятості статус безробітного отримали 2994 особи. За цей період зусиллями державної служби зайнятості працевлаштовано 878 безробітних, або 16,3% з числа тих, що перебували на обліку з початку року, з них у серпні п.р. – 86 осіб.

На кінець серпня 2015р. на обліку залишалося 2309 безробітних, що на 4,2% менше, ніж на кінець липня п.р.

Демографічна ситуація

Станом на 1 серпня 2015р., за оцінкою, чисельність наявного населення м.Шостка складала 77,5 тис. осіб. Упродовж січня–липня 2015р. чисельність населення міста зменшилась на 330 осіб. Зменшення чисельності населення відбулося за рахунок природного скорочення на 335 осіб, водночас зафіксовано міграційний приріст населення на 5 осіб.

КРИМІНОГЕННА СИТУАЦІЯ

За повідомленням Прокуратури Сумської області протягом січня–серпня 2015р. по м.Шостка обліковано 729 кримінальних правопорушень. Із загального числа зафіксованих правоохоронними органами кримінальних проявів 25,7% – тяжкі та особливо тяжкі.

Виявлено 183 особи, які вчинили кримінальні правопорушення, серед них 17 малолітніх або неповнолітніх.

28.09.15

КАЛЬКУЛЯТОР СУБСИДІЙ