Місцеві вибори

Поточні онлайн - голосування та опитування

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ М.ШОСТКА за січень-лютий 2016 року

ДЕМОГРАФІЧНА СИТУАЦІЯ  ТА СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

Станом на 1 лютого 2016р., за оцінкою, чисельність наявного населення м.Шостка складала 77,1 тис. осіб. Упродовж січня 2016р. чисельність населення міста зменшилась на 68 осіб, у т.ч. за рахунок природного скорочення – на      56 осіб, за рахунок міграційного – на 12 осіб.

За січень 2016р. 4,0 тис. домогосподарств призначені субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на загальну суму 3225,7 тис.грн.

ЗАЙНЯТІСТЬ ТА БЕЗРОБІТТЯ

Упродовж січня–лютого 2016р. у Шосткинському міськрайонному центрі зайнятості статус безробітного отримали 628 осіб. За цей період зусиллями державної служби зайнятості працевлаштовано 193 безробітні особи, або 7,1% з числа тих, що перебували на обліку з початку року, з них у лютому 2016р. – 107 осіб.

На кінець лютого 2016р. на обліку залишалося 2108 безробітних, що на 0,3% більше, ніж на кінець січня 2016р.

ДОХОДИ НАСЕЛЕННЯ

Упродовж лютого 2016р. заборгованість із виплати заробітної плати працівникам підприємств м.Шостка зменшилась на 3,2% і станом на 1 березня 2016р. становила 6,5 млн.грн. Економічно активні підприємства винні своїм працівникам 61,8% боргу, решту заборгували підприємства-банкрути.

ПРАВОСУДДЯ ТА ЗЛОЧИННІСТЬ

За повідомленням Прокуратури Сумської області протягом січня–лютого 2016р. по м.Шостка обліковано 186 кримінальних правопорушень.

КАПІТАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ

За січень–грудень 2015р. підприємствами та організаціями міста за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 73993 тис.грн. капітальних інвестицій, що складає 2,1% загального обсягу по області. У розрахунку на одну особу в місті припадає 945,3 грн. капітальних інвестицій.

ПРОМИСЛОВІСТЬ

За січень 2016р. підприємствами міста реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 200,2 млн.грн., що становить 7,9% загальнообласного обсягу реалізованої продукції. У розрахунку на одну особу обсяг реалізованої продукції за січень 2016р. склав 2583,5 грн.

БУДІВНИЦТВО

У січні–лютому 2016р. підприємствами міста виконано будівельних робіт на суму 2982 тис.грн., що складає 4,0% загального обсягу по області.

06.04.16