Місцеві вибори

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ М.ШОСТКА за січень–квітень 2016 року

ДЕМОГРАФІЧНА СИТУАЦІЯ  ТА СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

Станом на 1 квітня 2016р., за оцінкою, чисельність наявного населення міста складала 76,9 тис. осіб. Упродовж січня–березня 2016р. чисельність населення міста зменшилася на 210 осіб, у т.ч. за рахунок природного скорочення – на 168 осіб, за рахунок міграційного – на 42 особи.

За січень–березень 2016р. 7,1 тис. домогосподарств призначені субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на загальну суму 5717,2 тис.грн.

ЗАЙНЯТІСТЬ ТА БЕЗРОБІТТЯ

Упродовж січня–квітня 2016р. у міськрайонному центрі зайнятості статус безробітного отримали 1210 осіб. За цей період зусиллями державної служби зайнятості працевлаштовано 554 безробітні особи, або 16,8% з числа тих, що перебували на обліку з початку року, з них у квітні 2016р. – 148 осіб.

На кінець квітня 2016р. на обліку залишалося 1774 безробітні особи, що на 6,6% менше, ніж на кінець березня 2016р.

ДОХОДИ НАСЕЛЕННЯ

У січні–березні 2016р. на підприємствах, в установах та організаціях міста працювало 14,8 тис. осіб. Середній розмір оплати праці працівників  становив 3072 грн, що у 2,2 раза перевищувало законодавчо встановлений рівень мінімальної заробітної плати (1378 грн). Порівняно з відповідним періодом минулого року середня заробітна плата зросла на 25,2%.

Упродовж квітня 2016р. заборгованість із виплати заробітної плати працівникам підприємств міста зменшилася на 1,5% і станом на 1 травня 2016р. становила 6,4 млн.грн. Економічно активні підприємства винні своїм працівникам 60,8% боргу, решту заборгували підприємства-банкрути.

ПРАВОСУДДЯ ТА ЗЛОЧИННІСТЬ

За повідомленням Прокуратури Сумської області протягом січня–квітня 2016р. по місту обліковано 355 кримінальних правопорушень. Із загального числа зафіксованих правоохоронними органами кримінальних проявів 23,9% – тяжкі та особливо тяжкі.

Виявлено 72 особи, які вчинили кримінальні правопорушення, серед них троє малолітніх або неповнолітніх.

ПРОМИСЛОВІСТЬ

У січні–березні 2016р. підприємствами міста реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 632,2 млн.грн, що становить 8,0% загальнообласного обсягу реалізованої продукції. У розрахунку на одну особу обсяг реалізованої продукції за січень–березень 2016р. склав 8159,0 грн.

БУДІВНИЦТВО

У січні−березні 2016р. у місті прийнято в експлуатацію 460 м2 загальної площі житла, що складає 1,8% загального обсягу по області.

У січні–квітні 2016р. підприємствами міста виконано будівельних робіт на суму 6993 тис.грн, що складає 3,7% загального обсягу по області.

06.06.16