Оголошення про скликання сесій

Місцеві вибори 2015

Поточні онлайн - голосування та опитування

Державні закупівлі

Державний реєстр виборців

ВСЕ ПРО СУБСИДІЇ

КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2017

ПЛАНИ РОБОТИ

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ 2017

ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-
ЕКОНОМІЧНОГО
РОЗВИТКУ МІСТА

ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ-

ПРЕДСТАВНИЦТВО

ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

КАРТА ШОСТКИ

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ М.ШОСТКА за січень–червень 2015 року

ПРОМИСЛОВІСТЬ

За січень–травень 2015р. підприємствами міста реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 580,8 млн.грн., що становить 4,5% загальнообласного обсягу реалізованої продукції. У розрахунку на одну особу обсяг реалізованої продукції за січень–травень 2015р. склав 7429,8 грн.

БУДІВНИЦТВО

За січень–червень 2015р. підприємствами міста виконано будівельних робіт на суму 17,4 млн.грн., що складає 5,4% загального обсягу по області.

ТРАНСПОРТ

За січень–червень 2015р. підприємствами автомобільного транспорту міста перевезено 58,0 тис.т вантажів, послугами пасажирського автотранспорту скористалися 3446,5 тис. пасажирів.

ДОХОДИ НАСЕЛЕННЯ

Протягом травня 2015р. заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах м.Шостка зменшилась на 352,0 тис.грн. і на початок червня складала 8,4 млн.грн. Кожний працівник не отримав в середньому 3,9 тис.грн.

Майже три чверті боргу винні своїм працівникам економічно активні підприємства, решту (2,5 млн.грн.) не виплатили підприємства-банкрути.

За січень–травень 2015р. 22,3 тис. домогосподарств призначені субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на загальну суму 4798,4 тис.грн.

Крім того, 44 домогосподарствам призначені субсидії готівкою на відшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого і рідкого пічного побутового палива на загальну суму 68,5 тис.грн.

Заборгованість населення міста за житло та комунальні послуги на кінець травня 2015р. становила 35,7 млн.грн., найбільшою є несплата за опалення (53,6%).

РИНОК ПРАЦІ

Упродовж січня–червня 2015р. у Шосткинському міськрайонному центрі зайнятості статус безробітного отримали 2335 осіб. За цей період зусиллями державної служби зайнятості працевлаштовано 682 безробітні особи, або 14,4% з числа тих, що перебували на обліку з початку року, з них у червні п.р. – 89 осіб.

На кінець червня 2015р. на обліку залишалося 2547 безробітних, що на 4,4% менше, ніж на кінець травня п.р.

Демографічна ситуація

Станом на 1 червня 2015р., за оцінкою, чисельність наявного населення м.Шостка складала 77,5 тис. осіб. Упродовж січня–травня 2015р. чисельність населення міста зменшилась на 326 осіб, у т.ч. за рахунок природного скорочення – на 241 особу, за рахунок міграційного – на 85 осіб.

КРИМІНОГЕННА СИТУАЦІЯ

За повідомленням Прокуратури Сумської області протягом січня–червня 2015р. по м.Шостка обліковано 512 кримінальних правопорушень. Із загального числа зафіксованих правоохоронними органами кримінальних проявів 27,9% – тяжкі та особливо тяжкі.

Виявлено 143 особи, які вчинили кримінальні правопорушення, серед них 12 малолітніх або неповнолітніх.

28.07.15

КАЛЬКУЛЯТОР СУБСИДІЙ