Місцеві вибори

соціально-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ М.ШОСТКА

за січень - березень 2016 року

Демографічна ситуація ТА СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

Станом на 1 березня 2016р., за оцінкою, чисельність наявного населення м.Шостка складала 77,0 тис. осіб. Упродовж січня–лютого 2016р. чисельність населення міста зменшилася на 146 осіб, у т.ч. за рахунок природного скорочення – на 115 осіб, за рахунок міграційного – на 31 особу.

За січень–лютий 2016р. 6,1 тис. домогосподарств призначені субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на загальну суму 4931,3 тис.грн.

ЗАЙНЯТІСТЬ ТА БЕЗРОБІТТЯ

Упродовж січня–березня 2016р. у Шосткинському міськрайонному центрі зайнятості статус безробітного отримали 913 осіб. За цей період зусиллями державної служби зайнятості працевлаштовано 406 безробітних осіб, або 13,6% з числа тих, що перебували на обліку з початку року, з них у березні 2016р. – 213 осіб.

На кінець березня 2016р. на обліку залишалося 1899 безробітних, що на 9,9% менше, ніж на кінець лютого 2016р.

ДОХОДИ НАСЕЛЕННЯ

Упродовж березня 2016р. заборгованість із виплати заробітної плати працівникам підприємств м.Шостка зменшилася на 1,2% і станом на 1 квітня 2016р. становила 6,5 млн.грн. Економічно активні підприємства винні своїм працівникам 61,4% боргу, решту заборгували підприємства-банкрути.

ПРАВОСУДДЯ ТА ЗЛОЧИННІСТЬ

За повідомленням Прокуратури Сумської області протягом січня–березня 2016р. по м.Шостка обліковано 282 кримінальних правопорушення. Із загального числа зафіксованих правоохоронними органами кримінальних проявів 33,0% – тяжкі та особливо тяжкі.

Виявлено 55 осіб, які вчинили кримінальні правопорушення.

ПРОМИСЛОВІСТЬ

У січні–лютому 2016р. підприємствами міста реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 407,6 млн.грн, що становить 8,1% загальнообласного обсягу реалізованої продукції. У розрахунку на одну особу обсяг реалізованої продукції за січень–лютий 2016р. склав 5259,4 грн.

БУДІВНИЦТВО

У січні–березні 2016р. підприємствами міста виконано будівельних робіт на суму 5083 тис.грн, що складає 3,7% загального обсягу по області.

05.05.16