Місцеві вибори

Поточні онлайн - голосування та опитування

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ М.ШОСТКА за січень 2016 року

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ М.ШОСТКА

за січень 2016 року

Демографічна ситуація ТА СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

Станом на 1 січня 2016р., за оцінкою (попередні дані), чисельність наявного населення м.Шостка складала 77,2 тис. осіб. Упродовж 2015р. чисельність населення міста зменшилась на 0,7 тис. осіб.

Кількість народжених у 2015р. складала 516 осіб, кількість померлих   1051 особу.

За 2015р. 40,9 тис. домогосподарств призначені субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на загальну суму 10350,2 тис.грн.

Крім того, 146 домогосподарствам призначені субсидії готівкою на відшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого і рідкого пічного побутового палива на загальну суму 224,9 тис.грн.

ЗАЙНЯТІСТЬ ТА БЕЗРОБІТТЯ

Упродовж січня 2016р. у Шосткинському міськрайонному центрі зайнятості статус безробітного отримали 310 осіб. За цей період зусиллями державної служби зайнятості працевлаштовано 86 безробітних, або 3,6% з числа тих, що перебували на обліку протягом січня.

На кінець січня 2016р. на обліку залишалося 2101 безробітний, що на 1,0% більше, ніж на кінець грудня 2015р.

ДОХОДИНАСЕЛЕННЯ

На підприємствах, в установах та організаціях м.Шостка у 2015р. працювало 15,0 тис. осіб.

Середньомісячна заробітна плата штатного працівника міста у 2015р. становила 2768 грн., що в 2,0 рази перевищує законодавчо встановлений рівень мінімальної заробітної плати (1378 грн.). Відносно 2014р. середня заробітна плата зросла на 20,0%.

Упродовж грудня 2015р. заборгованість із виплати заробітної плати працівникам підприємств м.Шостка зменшилась на 2,1 млн.грн. і станом на 1 січня 2016р. становила 6,5 млн.грн. Економічно активні підприємства винні своїм працівникам 61,6% боргу, решту заборгували підприємства-банкрути.

Упродовж січня 2016р. заборгованість із виплати заробітної плати працівникам підприємств м.Шостка збільшилась на 4,0% і станом на 1 лютого 2016р. становила 6,8 млн.грн. Економічно активні підприємства винні своїм працівникам 63,1% боргу, решту заборгували підприємства-банкрути.

ПРАВОСУДДЯ ТА ЗЛОЧИННІСТЬ

За повідомленням Прокуратури Сумської області протягом  січня 2016р. по м.Шостка обліковано 95 кримінальних правопорушень. Із загального числа зафіксованих правоохоронними органами кримінальних проявів 0,3% – тяжкі та особливо тяжкі.

Виявлено 9 осіб, які вчинили кримінальні правопорушення.

ПРОМИСЛОВІСТЬ

За 2015р. підприємствами міста реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 1588,7 млн.грн., що становить 4,9% загальнообласного обсягу реалізованої продукції. У розрахунку на одну особу обсяг реалізованої продукції за 2015р. склав 20322,0 грн.

БУДІВНИЦТВО

У січні 2016р. підприємствами міста виконано будівельних робіт на суму 1445 тис.грн., що складає 5,2% загального обсягу по області.

За 2015р. у м.Шостка прийнято в експлуатацію 3050 м2 загальної площі житла, що становить 50,7% рівня 2014р.

09.03.16