Оголошення про скликання сесій

Місцеві вибори 2015

Поточні онлайн - голосування та опитування

Державні закупівлі

Державний реєстр виборців

ВСЕ ПРО СУБСИДІЇ

КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2017

ПЛАНИ РОБОТИ

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ 2017

ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-
ЕКОНОМІЧНОГО
РОЗВИТКУ МІСТА

ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ-

ПРЕДСТАВНИЦТВО

ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

КАРТА ШОСТКИ

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ М.ШОСТКА за січень 2015 року

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ М.ШОСТКА

за січень 2015 року

ПРОМИСЛОВІСТЬ

За 2014р. підприємствами міста реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 1391,6 млн.грн., що становить 5,5% загальнообласного обсягу реалізованої продукції. У розрахунку на одну особу обсяг реалізованої продукції за 2014р. склав 17664,7 грн. (довідково: за 2013р. – 17995,3 грн.).

БУДІВНИЦТВО

За січень 2015р. підприємствами міста виконано будівельних робіт на суму 1531 тис.грн., що складає 3,7% загального обсягу по області.

За 2014р. у м.Шостка прийнято в експлуатацію 6018 м2 загальної площі житла, що у 2,5 раза більше, ніж у 2013р.

ТРАНСПОРТ

За січень 2015р. підприємствами автомобільного транспорту міста перевезено 5,0 тис.т вантажів, послугами пасажирського автотранспорту скористалися 567,5 тис. пасажирів.

ДОХОДИ НАСЕЛЕННЯ

На підприємствах, в установах та організаціях м.Шостка у 2014р. працювало 15,3 тис. осіб.

Середньомісячна заробітна плата штатного працівника за 2014р. становила 2307 грн., що в 1,9 раза перевищує законодавчо встановлений рівень мінімальної заробітної плати (1218 грн.). Відносно 2013р. заробітна плата збільшилась в середньому на 159 грн.

Протягом грудня 2014р. заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста зменшилась на 188,2 тис.грн. і на 1 січня 2015р. складала 8,1 млн.грн. Кожний працівник не отримав в середньому 3697 грн.

Дві третини боргу винні своїм працівникам економічно активні підприємства, решту (2,5 млн.грн.) не виплатили підприємства-банкрути.

За 2014р. 16013 cім'ям призначені субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на загальну суму 4116,0 тис.грн.

Крім того, 45 сім’ям призначені субсидії готівкою на відшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого і рідкого пічного побутового палива на загальну суму 41,6 тис.грн.

Заборгованість населення району за житло та комунальні послуги на кінець грудня 2014р. становила 45,7 млн.грн., найбільшою є несплата за опалення (51,5%).

РИНОК ПРАЦІ

Упродовж січня 2015р. у Шосткинському міськрайонному центрі зайнятості статус безробітного отримали 350 осіб. За цей період зусиллями державної служби зайнятості працевлаштовано 78 безробітних, або 2,8% з числа тих, що перебували на обліку протягом січня.

На кінець січня 2015р. на обліку залишалося 2529 безробітних, що на 5,4% більше, ніж на кінець грудня 2014р.

ДЕМОГРАФІЧНА   СИТУАЦІЯ

Станом на 1 січня 2015р., за оцінкою (попередні дані), чисельність наявного населення м.Шостка складала 77,9 тис. осіб. Упродовж 2014р. чисельність населення міста зменшилась на 0,6 тис. осіб.

Кількість народжених у 2014р. складала 557 осіб, кількість померлих 1142 особи.

КРИМІНОГЕННА СИТУАЦІЯ

За повідомленням прокуратури Сумської області протягом січня 2015р. по м.Шостка обліковано 90 кримінальних правопорушень. Із загального числа зафіксованих правоохоронними органами кримінальних проявів 28,9% – тяжкі та особливо тяжкі.

Виявлено 13 осіб, які вчинили кримінальні правопорушення, серед них жодного малолітнього або неповнолітнього.

26.03.15

КАЛЬКУЛЯТОР СУБСИДІЙ