Місцеві вибори

Поточні онлайн - голосування та опитування

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ М.ШОСТКА за 2015 рік

ПРОМИСЛОВІСТЬ

За січень–листопад 2015р. підприємствами міста реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 1383,2 млн.грн., що становить 4,7% загальнообласного обсягу реалізованої продукції. У розрахунку на одну особу обсяг реалізованої продукції за січень–листопад 2015р. склав 17693,3 грн.

БУДІВНИЦТВО

За 2015р. підприємствами міста виконано будівельних робіт на суму 58,7 млн.грн., що складає 6,8% загального обсягу по області.

ТРАНСПОРТ

За 2015р. підприємствами автомобільного транспорту міста перевезено 129,7 тис.т вантажів, послугами пасажирського автотранспорту скористалися 6521,4 тис. пасажирів.

ДОХОДИ НАСЕЛЕННЯ

Упродовж листопада 2015р. заборгованість із виплати заробітної плати працівникам підприємств м.Шостка зменшилась на 0,4 млн.грн. і на початок грудня становила 8,6 млн.грн.

Вагому частину боргу (6,2 млн.грн.) винні своїм працівникам економічно активні підприємства, решту заборгували підприємства-банкрути.

За січень–листопад 2015р. 37,1 тис. домогосподарств призначені субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на загальну суму 8246,7 тис.грн.

Крім того, 130 домогосподарствам призначені субсидії готівкою на відшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого і рідкого пічного побутового палива на загальну суму 201,1 тис.грн.

Заборгованість населення міста за житло та комунальні послуги на кінець листопада 2015р. становила 27,4 млн.грн., найбільшою є несплата за централізоване опалення та гаряче водопостачання (84,1%).

РИНОК ПРАЦІ

Упродовж 2015р. у Шосткинському міськрайонному центрі зайнятості статус безробітного мали 6804 особи. За цей рік зусиллями державної служби зайнятості працевлаштовано 1406 безробітних, або 20,7% з числа тих, що перебували на обліку з початку року, з них у грудні 2015р. – 75 осіб.

Протягом грудня  кількість зареєстрованих безробітних зменшилась на 3,3%  і на кінець 2015р. становила 2081 особу.

ДЕМОГРАФІЧНА СИТУАЦІЯ

Станом на 1 грудня 2015р., за оцінкою, чисельність наявного населення м.Шостка складала 77,2 тис. осіб. Упродовж січня–листопада 2015р. чисельність населення міста зменшилась на 658 осіб, у т.ч. за рахунок природного скорочення – на 480 осіб, за рахунок міграційного – на 178 осіб.

КРИМІНОГЕННА СИТУАЦІЯ

За повідомленням Прокуратури Сумської області протягом  2015р. по м.Шостка обліковано 1025 кримінальних правопорушень. Із загального числа зафіксованих правоохоронними органами кримінальних проявів 30,0% – тяжкі та особливо тяжкі.

Виявлено 283 особи, які вчинили кримінальні правопорушення, серед них 29 малолітній або неповнолітній.

08.02.16